Bratek z wagonikiem LC53001 - Opis produktu

Bratek z wagonikiem (Buddy with Train Car) to gwiazda serialu. Dinoświat oglądamy jego oczami. Bratek to 8-letni tyranozaur. Wykluł się jako ostatni spośród czwórki przybranego rodzeństwa. Jego jajo trafiło do gniazda pteranodonów. Wykluł się w tym samym czasie co pozostałe dzieci państwa Pteranodonów. Przybrani rodzice opiekują się nim.
Jako tyranozaur różni się od pozostałych członków swojej rodziny. Na przykład nie potrafi latać. Jednak jako rodzina działają tak, by różnice nie były w niczym przeszkodą. Gdy gdzieś lecą, rodzice albo rodzeństwo niosą Bratka. Tymczasem jego bardzo dobry wzrok jest pomocny podczas łowienia ryb. Mały tyranozaur wypatruje ryby pod wodą i wskazuje miejsce, a pozostali członkowie rodziny nurkują tam w poszukiwaniu pożywienia.
To bardzo ciekawski, zabawny, inteligentny, pomarańczowy T-Rex. Dostrzega różnice między swoim gatunkiem, a gatunkiem swoich rodziców i rodzeństwa. Jest ich bardzo ciekaw i postanawia je zgłębiać, dowiadywać się, czym jeszcze się różnią i czym charakteryzują się pozostałe gatunki dinozaurów. Jest ostrożny, ale zawsze gotowy do rozwiązywania nowej zagadki i szukania odpowiedzi na intrygujące pytania. W czasie podróży pociągiem przenosi się w czasie i zwiedza: trias, jurę i kredę. Podczas podróży stawia różne hipotezy, czyli pytania, na które szuka odpowiedzi. Słowo hipoteza to jego ulubiony wyraz. Pomaga mu w tym Mama, Pan Konduktor i nowe dinozaury, które spotyka w czasie podroży. W czasie, gdy nie bierze udziału w ekscytujących podróżach pociągiem bawi się ze swoim rodzeństwem: Małą, Gwiazdką i Samem oczywiście stawiając nowe hipotezy, które będą rozwiązywać w czasie następnych wycieczek.

Seria Dinopociąg (Dinosaur Train) to zabawki, które powstały w wyniku inspiracji amerykańskim serialem animowanym dla dzieci o tym samym tytule stworzonym przez Craiga Bartela. Światowa premiera filmu miała miejsce na kanale PBS Kids, natomiast w Polsce na kanale MiniMini.
Serial opowiada o przygodach dinozaurów, które przybliżają najmłodszym dzieciom zagadnienia nauk ścisłych, przyrodniczych oraz paleontologii, w sposób przystępny i zabawny.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony Przez firmę Learning Curve. Zabawki wysokiej jakości, wykonane z plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Długość wagonika 10cm
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC53001
Zabawki - Numer handlowy: 86001

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator