Elektroniczny miecz dwustronny HK9167 - Opis produktu

W przypadku, gdy jesteś rodzicem chłopca (choć może i dziewczynki) zauważyłeś pewnie, że przychodzi taki moment, że Twoje dziecko strzela lub walczy na miecze z czegokolwiek, co choć trochę przypomina broń lub ją sobie robi z klocków, patyków itp.
Dlatego też warto sprawić uciechę dziecku i zapewnić mu odpowiedni sprzęt bojowy do zabawy. W ten sposób możesz zapewnić wiele godzin aktywnej zabawy dla swojego dziecka, zamiast grania na komputerze lub innym elektronicznym gadżecie oraz oglądania bajek o tej samej tematyce.

Elektroniczny miecz dwustronny Ninja-Spy to w zasadzie dwa noże, które dzięki specjalnemu łącznikowi można połączyć tworząc w ten sposób jedną długą broń o dwóch ostrzach.
Przyciskając czerwony guzik na rękojeści uruchomisz czerwone światło na ostrzu oraz elektroniczne dźwięki.
Otwory na palec przy rękojeści każdego noża umożliwiają ćwiczenie refleksu oraz umiejętności obracania go.

Pamiętaj! Aby być prawdziwym Ninja musisz żyć w zgodzie z naturą. Ninia to wojownicy, którzy rozwijali swoje umiejętności przez całe życie, cały czas trenując i ćwicząc. To szpiedzy, którzy posiadali nadludzkie zdolności i umiejętności nierzadko związane ze światem magii. Waleczni ninja wykorzystywali różne techniki walki związane z pięcioma żywiołami: ziemią, wodą, ogniem, wiatrem i piorunami. Często posiadali niespotykaną broń i gadżety do walki i obrony przed intruzami.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.
Zabawka wymaga 4 baterii 1,5V AAA, załączono 2 baterie testowe.
Wymiary opakowania: 40x20cm, długość 1 noża ok.30cm, długość miecza dwustronnego ok.58cm
Numer katalogowy: HK9167
Zabawki - Numer handlowy: 88023

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator