OBALL zestaw kółeczek 12 el. 81506 - Opis produktu

Zestaw 12 elementów idealny do zabawy. Wybrane części można połączyć w łańcuszek łatwy do uchwycenia przez dziecko, ewentualnie służący jako linka do przymocowania innej zawieszki w wózku lub nosidełku.
Można się też bawić poszczególnymi elementami, które posłużą jako barwne zabawki wygodne do uchwycenia i trzymania w małych rączkach lub też jako gryzaczki, kojąc ból ząbkującego dziecka.
Miękki, elastyczny materiał, z którego zostały wykonane poszczególne kółka edukacyjne jest praktycznie niezniszczalny. Ma różne struktury i jaskrawe kolory, które z pewnością zachęcą dziecko do zabawy stymulując zmysły: wzroku i dotyku.

Funkcje zabawki:
- miękki, elastyczny materiał sprawia, że ​​łatwo można je przymocować do nosidełka lub wózka lub w innym dowolnym miejscu zabawy dziecka,
- idealne dla małych rączek do uchwycenia i trzymania, tak aby dziecko mogło dopasować elementy układanki łańcuszka,
- 12 kolorowych linek o różnej strukturze stymuluje zmysły dziecka, łagodzi ból ząbkowania i zachęca do zabawy.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 81506

Zabawki - Numer handlowy: OB81506

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator