Opis produktu

Młoteczek z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością. Cechą charakterystyczną produktów z tej kolekcji są duże zabawne oczy i sympatyczne buźki.
Ukochana przez dzieci zabawka - czy to chłopczyk, czy dziewczynka - młoteczek Silly Sam wzbudzi w nich zachwyt! Młoteczek jest bezpieczny dla dziecka, ponieważ posiada miękkie, gumowe końcówki z obu stron. Dzięki nim, nawet mocne "naprawianie" zepsutych rzeczy w domu przez małego majsterkowicza, nie będzie tak mocno uciążliwe dla Rodziców.
Zabawka posiada włącznik On/Off. Po ustawieniu w tryb On można rozpocząć wesołą zabawę. Wystarczy potrząsnąć młotkiem lub nacisnąć czerwony nosek żeby usłyszeć zabawne zwroty i dźwięki np.:
Auć!
Uwaga na palce!
Budujemy! Naprawiamy!
Uwielbiam wbijać gwoździe!
Praca, praca, wuwielbiam pomagać!
Ale zabawa!

Funkcje zabawki:
- posiada miękkie gumowe końcówki i jest bezpieczna,
- wesołe dźwięki i teksty w j. polskim,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka,
- motywuje dziecko do pracy, uczy że zepsute rzeczy można spróbować jeszcze naprawić,
- wskazuje dziecku pozytywne wzorce, jak dbać o dom.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesięcy.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 15,5x20x8,5cm
Wymiary zabawki: 17x12x3,5cm
Wymiary opakowania:
Numer katalogowy: DD67077
Zabawki - Numer handlowy: 88055

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator