Opis produktu


Zegar Big Ben duży, pluszowy, kolorowy, miękki i miło grzechoczący - idealny dla najmłodszych dzieci. Odpowiedni dla chłopca, jak i dziewczynki. Pociągnij za lewą rączkę czasomierza uruchamiając wibrację i zobacz jak cały się zabawnie trzęsie, a gdy pociagniesz za prawą rączkę będzie sprężynować. Ten duży zegar pomoże zapoznać dziecko z pojęciem czasu oraz cyferkami. Obracając czerwony nosek można ustawić wybraną godzinę. Wygodny uchwyt do przenoszenia łatwo jest chwycić. Rączka ma 3 plastikowe kółeczka do przesuwania, które klekoczą przy poruszaniu. Na dużych bucikach umieszczono zapięcia na rzepy do ćwiczeń manualnych: zapinania i odpinania, a także zapięcia kółeczka z inną zabawką. Buciki są dość ciężkie, wypełnione groszkiem, co umożliwia postawienie pluszowej zabawki na półce. Dodatkową atrakcją jest bezpieczne lusterko, znajdujące się z tyłu zegara.
Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości pluszu oraz innych materiałów o różnych strukturach i fakturach, które pozwalają rozbudzić zmysły dziecka poprzez dotyk. Wzrok stymulują intensywne kolory, wzory i haftowane elementy.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 30x12x25cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 93115

Zabawki - Numer handlowy: 21119

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator