OBALL H2O Morskie zwierzatka do kąpieli 10068 - Opis produktu

Morskie zwierzatka do kąpieli marki Oball to jeden produkt, a aż 4 zabawki do kąpieli! Największy wieloryb jest leciutki i częściowo elastyczny, łatwy do uchwycenia. podczas zabawy nim można obserwować jak woda przelewa się przez otwory o różnych geometrycznych kształtach. Do jego wnętrza można włożyć pozostałe zabawki i je tam przechowywać. Wieloryb ma w podstawie niewielkie dziurki dzięki czemu woda sama wycieknie pozostawiając wszystko suche i gotowe do zabawy w następnej kąpieli!
Znajdujące się w komplecie rozgwiazda, żółw i ośmiornica umilą czas spędzony w wannie i pozwolą na świetną zabawę. Rozgwiazda to rodzaj płaskiego pojemniczka z dziurkami, po podniesieniu którego dziecko będzie mogło obserwować wyciekającą wodę, pływający żółwik zachęci do obserwacji obrotowego wiatraczka, a ośmiorniczka to elastyczna psikawka.
To również idealny pojemnik na zabawki do zabawy w wodzie z serii Oball H2O, pozwalający nie tylko na szybciutkie posprzatanie, ale również utrzymanie porządku w łazience.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 21x12x21,5cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10068

Zabawki - Numer handlowy: OB10068

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator