Opis produktu

Dumel Ogród to funkcjonalny produkt, który może być użytkowany w domu, jak i na zewnątrz. To rodzaj kolorowego ogrodzenia, dzięki któremu możemy ograniczyć przestrzeń dla bezpiecznej zabawy dziecka. Ustawiając z plastikowych elementów płotek budujemy kojec dla dziecka. Kolorowe panele można ustawić np. w zamknięty sześciokąt lub duży prostokąt z wejściem. Świetna zabawa dla każdego dziecka pozwalająca kreatywnie spędzać czas w zamkniętej przestrzeni. Kojec można wypełnić piłeczkami lub dowolnymi zabawkami sprawiając, że maluch za każdym razem będzie miał inne atrakcje.
Łatwość montażu, zaokrąglone brzegi, specjalny przyrząd do skręcania śrub, stabilność dzięki nóżkom i możliwość różnych konfiguracji ustawień to główne atuty tego zestawu. Dodatkowo doskonała jakość wykonania oraz użytych do produkcji materiałów sprawia, że jest to produkt bezpieczny i trwały: nietoskyczny, posiada atesty oraz certyfikat CE. Może być użytkowany w domu, na dworze, w żłobku lub przedszkolu. Produkt posiada deklarację zgodności WE EC.
W zestawie znajduje się 6 szt. paneli z nóżkami, łączniki, nakrętki oraz przyrząd do skręcania. Szerokość jednego panela to aż 80cm, wysokość to: 60cm.
Płotek można z łatwością zdemontować i złożyć.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary 1 panela: ok.80x60cm, w komplecie 6 paneli.
Numer katalogowy: DD95190
Zabawki - Numer handlowy: 88129

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator