Magnesy piankowe puzzle Wróżka w kubku - Opis produktu

Magnesy piankowe puzzle Wróżka w kubku to klasyczne w swym kształcie puzzle ze ślicznym obrazkiem, zachęcającym do ułożenia. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni np. na lodówce. Podczas układania tych puzzli dziecko nauczy się łączyć detale pod względem koloru i kształtu. Zabawa wymaga skupienia, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija logiczne myślenie, trenuje motorykę rąk. Puzzle można wygodnie przechowywać w plastykowym kubku. Na etykiecie znajduje się wzór do układania, aby dziecko mogło sprawdzić czy obrazek jest poprawny. Oprócz kompletu elementów puzzli w opakowaniu znajduje się również okrągły magnes ozdobny. Gra z magnesami rozwija także myślenie twórcze oraz rozszerza pojęcie o otaczającym świecie. Grubsze magnesy są łatwe do uchwycenia i przesuwania z miejsca na miejsce przez małe rączki. W zestawie znajdują się: - magnetyczne puzzle 20szt.,
- okrągły magnes ozdobny 1szt.,
- plastikowy kubeczek 1szt.

Klasyczne puzzle, które dzieci mogą długo układać samodzielnie po kolei dopasowując elementy. Takie zabawy uczą koncentracji oraz doprowadzania do końca tego, co się zaczęło. Łączenie kawałków w cały gotowy obrazek rozwija logiczne myślenie u dziecka. Puzzle w kubeczku zajmują niewiele miejsca i łatwo je przechowywać bez obawy zgubienia elementów.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK1305-07

Zabawki - Numer handlowy: 90011/7

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator