Opis produktu

Zabawa jest najważniejsza! Każde dziecko chętnie pobryka w tym krzesełku - skoczku Jumper safari marki Bright Starts. Produkt w pięknych kolorach zachęci do zabawy i skakania oraz z pewnością dostarczy wiele wrażeń i radości. Dzięki unikalnej, nowatorskiej konstrukcji krzesełko jest bardzo stabilne i bezpieczne dla dziecka. Zabawka rośnie z maluszkiem, gdyż posiada 3 stopnie regulacji wysokości. Siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu dziecko z łatwością dosięgnie każdą zabawkę i zapozna się z ponad 12 rodzajami atrakcji.
Główną z nich jest klorowa stacja muzyczna z lwem ze światełkami. Działa w 3 trybach pracy: nauka (3 języki: angielski, hiszpańskii i francuski), mini pianinko oraz wesołe melodie, które nagradzają dziecko wesołymi dźwiękami, jak tylko dziecko rozpoczyna skakanie. Elektroniczna stacja posiada regulację głośności (ciszej, głośniej i wyłącznik) i można ją używać poza skoczkiem. Maluch znajdzie ponadto obrotowe kulki, elastyczny gryzak, żyrafę z bezpiecznym lusterkiem, małpkę i podskakujące piłeczki, obrotową grzechotkę i żabkę do przesuwania.

Funkcje produktu:
- 12 zabawnych zajęć, w tym światła i dźwięki,
- 3 regulacje wysokości, aby dopasować produkt do wzrostu dziecka,
- 3 tryby z regulacją głośności: nauka, pianino i melodie - tryb nauki zapoznaje dziecko z liczbami, nazwami zwierząt i dźwiękami w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i francuskim),
- wyjmowane stacje zabawek zapewniają zabawę, nawet wtedy, gdy dziecko wyrośnie ze skoczka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Poszczególne elementy krzesełka łatwo wyjąć i utrzymać w czystości. Siedzisko można prać w pralce. Krzesełko, dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu, łatwo przechować.
Krzesełko przeznaczone jest dla dzieci siedzących samodzielnie (poniżej 76 cm wzrostu i do 11 kg wagi).
Wymagane 3 baterie AA/LR6 1.5V (nie są załączone).
Wymiary pakowania: 79x51x18cm.
Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.
Numer katalogowy: 10861
Zabawki - Numer handlowy: 66429

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator