Opis produktu

Szumiący ptaszek to wyjątkowa przytulanka z urządzeniem szumiącym, opracowana na licencji marki Whisbear®. Zaprojektowana przez mamy z myślą o najmłodszych dzieciach. Ułatwia zasypianie noworodkom i niemowlętom. W bezpieczny sposób koi kolkowy płacz emitując dźwięk przypominający szum znany z brzucha mamy. Emituje szum uspokajający przez 40 minut. Dzięki funkcji soft start i soft stop szum włącza się i wyłącza stopniowo. Głośność szumu możesz dostosować do potrzeb maluszka.
Idealny w domu i podróży – dzięki wygodnej zawieszce możesz go wygodnie i bezpiecznie umieścić w łóżeczku, foteliku samochodowym czy wózku. Ptaszek posiada szeleszczące skrzydełka, aktywnie zachęcające maluszka do zabawy.
Uszyty jest z najwyższej jakości materiałów polskiej produkcji. Posiada atest Oeko-Tex Standard 100.

Wyprodukowano w Polsce.
Nadaje się do prania w pralce (po wyjęciu urządzenia szumiącego), w temperaturze 30ºC.
Wymagane 3 szt. AAA. Baterie nie są dołączone.
Wymiary: pluszowy ptaszek: ok. 19x15x8cm; urządzenie: 7x2,3cm
Produkt dostępny w różnych wzorach.
Wzory:
1 - classic beżowy
2 - classic niebieski
3 - classic różowy
4 - classic szary
5 - drzewka niebieskie
6 - drzewka różowe
7 - ptaszki niebieskie
8 - ptaszki szare
9 - rybki niebieskie
10 - rybki szare

O urządzeniu Wishbear:
Zawiera specjalnie dobrany szum, ten rodzaj dźwięku i jego brzmienie gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo zabawki. Urządzenie szumiące białym szumem, przypomina dziecku dźwięki znane z życia płodowego. Whisbear® emituje specjalnie wyselekcjonowany biały szum, opakowany w najnowszej generacji podzespoły elektroniczne. Wysoka jakość dźwięku sprawia, że szum jest miły i bezpieczny dla dziecięcego ucha. Szum zabawki został przetestowany przez tysiące Maluchów i ich rodziców na całym świecie.
Inteligentna funkcja CRYsensor analizuje dźwięki otoczenia i jest szczególnie wrażliwa na płacz dziecka, dzięki czemu Whisbear®automatycznie uruchamia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Jak to dokładnie działa? Po 40 minutach szumienia Whisbear®łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. To czas w którym śpiący maluch przechodzi do fazy głębokiego snu. Gdy Whisbear®rozpozna płacz czy niespokojne ruchy budzącego się dziecka, zareaguje uspokajającym szumem, a po 20 minutach działania ponownie przejdzie w tryb nasłuchu.


Akcesoria - Numer handlowy: 52129

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator