Opis produktu

Miękki i ciepły otulacz samochodowy. Zapewnia maksymalny komfort dzięki połączeniu dzianiny polarowej z czystą bawełną oraz funkcyjną tkaniną soft-shell.
Łatwy w montażu – pasuje do większości fotelików samochodowych. Owiniętego nim malucha szybko i komfortowo umieścisz w foteliku, bez potrzeby wyjmowania go z otulacza – wystarczy delikatnie rozpiąć górne napy i przełożyć przez nie pasy bezpieczeństwa. Dolny pas przekłada się pomiędzy nóżkami dziecka. Przemyślany system zapięć na napy umożliwia umieszczenie rączek dziecka zarówno wewnątrz otulacza, jak i na zewnątrz. Wygodny i ciepły kaptur posiada regulację na troczek, szczególnie przydatną podczas jazdy samochodem. Pozwala ona na łatwą zmianę poziomu otulenia i temperatury wokół główki dziecka, w zależności od aktualnych potrzeb. Otulacz idealnie sprawdzi się także jako wiosenno-jesienny śpiworek do wózka lub przyczepki rowerowej. Maluchy uwielbiają także spać w nim w łóżeczku!

Pasuje do dwóch pierwszych typów fotelików samochodowych grupy 0+ (0-13kg) oraz grupy I (9-18kg). Przystosowany do pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa.
Nadaje się do prania w pralce, szybko schnie.
Przeznaczony dla dzieci do ok. 9 miesiąca życia.
Uszyty jest z najwyższej jakości materiałów polskiej produkcji.
Skład: warstwa zewnętrzna: 100% poliester, soft-shell: 94% poliester + 6% poliuretan, warstwa wewnętrzna: 100% bawełna, ocieplenie: 100% poliester.
Produkt dostępny w różnych wzorach.
Wzory:
1 - classic beżowy
2 - classic niebieski
3 - classic różowy
4 - classic szary
5 - ptaszki niebieskie
6 - ptaszki szare
7 - rybki niebieskie
8 - rybki szare
9 - drzewka niebieskie
10 - drzewka różowe


Akcesoria - Numer handlowy: 52130

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator