OBALL Rakieta 10806 - Opis produktu

Oball rakieta z grzechotką to produkt wpływający na rozwój wyobraźni. Już teraz możecie polecieć w kosmos! Zabawka ma kształt rakiety kosmicznej, wykonana została z bezpiecznego materiału w wyrazistych kolorach. Ma części elastyczne i giętkie oraz wykonane z twardego plastiku. Zbudowana z gumowej ramki z okrągłymi otworami, jest łatwa do chwytania i zabawy dla najmłodszych dzieci. W środku znajduje się kula wypełniona barwnymi koralikami, które grzechoczą przy potrząsaniu i zachęcają do prób jej dotknięcia i złapania. Sterowniki rakiety przy przekręcaniu wydają zabawny terkoczący dźwięk.
Oball jest również idealnym gryzakiem podczas ząbkowania. Innowacyjny produkt stworzony z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci, pozwala nie tylko na wspaniałą zabawę, ale przede wszystkim kształtuje i wspomaga rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, a w szczególności ułatwia naukę umiejętności chwytania przez dziecko już od najmłodszych lat. Idealna zabawka dla nawet najmniejszych dzieci, bezpieczna i lekka, a jednocześnie łatwa do chwytania i gryzienia. 

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość rakiety: 14x8cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 10806

Zabawki - Numer handlowy: OB10806
 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator