Zawieszka robot LC27089 - Opis produktu

Zawieszka robot Rusty z dwoma buźkami! Wystarczy przekręcić głowę, aby zobaczyć inną minkę i jednocześnie uruchomić terkoczący dźwięk. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować go w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer. Na jednej stronie robot ma umieszczone bezpieczne lusterko do samopoznania dla dziecka. Natomiast chwycenie za nóżki spowoduje, że usłyszymy szeleszczący efekt. Rusty ma ciekawe materiały, klekoczące podczas ruchu kółka, koraliki do przesuwania, supełkowe uszy i satynowe wstążeczki do chwytania na nogach oraz różne tekstury do odkrycia wraz z kontrastującymi wzorami.

Funkcje produktu:
- terkoczaca głowa z 2 minkami,
- bezpieczne lusterko,
- klekoczące kółka pełniące również dunkcję gryzaków,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- szeleszczące nóżki,
- kontrastowe kolory i wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.
Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 27cm (bez uchwytu).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27089

Zabawki - Numer handlowy: 87087

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator