Gra Mroczny kosiarz DD76039 - Opis produktu

Ekscytująca gra Mroczny Kosiarz przeznaczona dla wszystkich od 5 lat nie znających strachu! Zakapturzona postać strzeże trumny otoczonej przez cztery świece. Twoim zadaniem jest dmuchać w swoją świeczkę jak najwięcej razy, żeby wygrać. Ale uważaj i unikaj zielonego wzroku Kosiarza, chowaj się jak tylko spostrzeżesz, że zamierza spojrzeć na Ciebie. Głowa Kosiarza kręci się dookoła, także trzeba być spostrzegawczym i czujnym oraz dmuchać w świeczkę tylko wtedy, gdy nie patrzy. W przeciwnym razie, Kosiarz ukarze Cię i przez chwilę nie będziesz mógł uczestniczyć w zabawie. Gdy czas się skończy wieko trumny odskoczy, a w jej wnętrzu na liczniku pojawi się wynik gracza, który zdobył najwięcej punktów, zaświeci się także płomień jego świecy, wskazując, który gracz został zwycięzcą. Zabawka przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy.
 
Funkcje zabawki:
- światło,
- dźwięk,
- wpływa na rozwój koncentracji,
- ćwiczy refleks i koordynację wzrokowo-ruchową,
- umacnia więzi towarzyskie i zapewnia świetną zabawę,
- gra przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy od 5 lat.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x8cm
Numer katalogowy: DD76039
Zabawki - Numer handlowy: 50121

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Gra Mistrz pamięci 62161
Nowość

Gra Mistrz pamięci 62161

105,00 zł

Zobacz

Słoneczko na przyssawce 42837
Nowość

Słoneczko na przyssawce 42837

39,90 zł 36,90 zł

Zobacz

Kubeczkowy Zamek DD42500

Kubeczkowy Zamek DD42500

40,00 zł 33,00 zł

Zobacz

Sensory mega paka DD24086

Sensory mega paka DD24086

124,00 zł 109,00 zł

Zobacz

Padek Tadek 42687
Nowość

Padek Tadek 42687

29,90 zł

Zobacz

Zapytaj o ten produkt

weryfikator