Gra Łam deskę 72731 OU - Opis produktu

Gra zręcznościowa Łam deskę wprowadzi Cię w świat ćwiczeń karate. Wymaga wyrobienia dobrego refleksu i koncentracji. Dzięki niej, w formie zabawy, opanujesz 4 mocne ruchy! Tnij, przesuń, daj nura i zŁAM DESKĘ! Opanuj mocne ruchy, aby prawidłowo wykonać sekwencję ciosów, którą przygotuje dla Ciebie karateka. Komendy należy wykonywać w kolejności, w jakiej zapalą się światełka na desce. Bądź szybki i precyzyjny, aby złapać wszystkie światełka, stosując odpowiednie ciosy. Tylko tej, któremu to się uda złamie deskę! Kiedy usłyszysz hasło „łam deskę”, a światełka na środku deski zaczną migać, rozbij deskę pięścią. Do wyboru są 4 wyzwania do rywalizacji z innymi osobami, ale możesz również grać samodzielnie, umieszczając zabawkę na dołączonej podstawce. Wyzwanie pierwsze: poziom wyżej - sprawdzisz swoje umiejętności na 10 poziomach zabawy; wyzwanie drugie: rywalizacja - rzuć wyzwanie aż 9 przeciwnikom, który z Was okaże się najszybszy?; wyzwanie trzecie: trening - ćwicz, aby zostać mistrzem; wyzwanie czwarte: styl wolny - zastosuj własną kombinację ciosów, aby zmiksować dźwięk.Zabawka mówi w języku polskim. Gra przeznaczona dla 1 do 10 graczy powyżej 6 roku życia.

Cechy zabawki:
- gra ze światłem i dźwiękiem, mówi w języku polskim,
- opanuj 4 mocne ruchy: tnij, przesuń, zanurkuj i łam deskę, a następnie zmierz się z wyzwaniem,
- 4 wyzwania: poziom wyżej, rywalizacja, trening styl wolny,
- wykonuj ruchy w kolejności, którą wskazują lampki, aby ukończyć poziom,
- nieskomplikowane zasady, ale wymagające precyzji, dobrej koncentracji oraz wykonywania ruchów w określonym czasie,
- zabawa ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i zwiększa sprawnosć manualną,
- od 1 do 10 graczy,
- wiek: od 6 roku życia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od  roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x11cm
Numer katalogowy: DD72731
Zabawki - Numer handlowy: 50157

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator