Roxanna pluszowa 33cm OU - Opis produktu

Roxanna to ekstrawagancka piosenkarka - gitarzystka. Ma niebieskie włosy, ubrana jest w błyszczący czerwony topik, fioletową spódniczkę z futerka z pomarańczowymi frędzelkami. Do tego zielone rajstopy i długie srebrne buty. Na jednej ręce ma ozdobną różową opaskę a na drugiej fioletową "rękawiczkę".
Ubranka mają różnego rodzaju zapięcia, najczęściej na rzepy. Przebieranie lalek wspomaga rozwój manualny dziecka, a także ćwiczy podstawowe czynności wykonywane przez dziecko przy zakładaniu własnego ubranka. Wymiary: wysokość 33 cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Do lalek dostępne są akcesoria.
Numer katalogowy: 117490

Zabawki - Numer handlowy: 40197

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Roxanna pluszowa 33cm OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Roxanna pluszowa 33cm OU możesz kupić za 50.00 zł. Cena Roxanna pluszowa 33cm OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 50.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Roxanna pluszowa 33cm OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Roxanna pluszowa 33cm OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Roxanna pluszowa 33cm OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Roxanna pluszowa 33cm OU?
Roxanna to ekstrawagancka piosenkarka - gitarzystka. Ma niebieskie włosy, ubrana jest w błyszczący czerwony topik, fioletową spódniczkę z futerka z pomarańczowymi frędzelkami.
Zabawki - Numer handlowy: 40197Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator