Jolly Baby

Interaktywne książeczki dla niemowląt tzw. książeczki manipulacyjne to propozycja dla każdego dziecka. Szeroko rozwijające, edukacyjne książeczki Jolly Baby z wieloma stronami zawierającymi mnóstwo angażujących zadań dla dziecka. Starsze dzieci różnicują coraz więcej dźwięków dokoła i potrafią już skupić się na dłużej, szczególnie kiedy usłyszą lub zobaczą coś ciekawego W takich książeczkach stopień trudności z każdą stroną się zwiększa, dając dziecku satysfakcję z wykonywania coraz bardziej skomplikowanych czynności jednocześnie stawiając przed nim nowe wyzwania i unikając nudy i ucząc poprzez zabawę. Przekazują podstawową wiedzę związaną z nauką kolorów, cyferek, literek, zwierząt, czynności, domu, pracy, części ciała i otaczających rzeczy. W zasadzie można znaleźć w nich wszystko co nas otacza , tak aby rozwój dziecka był wszechstronny. To taka mini- tablica manipulacyjna z wieloma stronami, którą można zabrać wszędzie ze sobą. Idealnie sprawdzi się w podróży, na wakacjach podczas niesprzyjającej aury pogodowej, gdy dziecko się nudzi. Zaabsorbowane nowym działaniem dziecko potrafi otwierać i zamykać, włączać i wyłączać, odkręcać i zakręcać setki razy, dla samej przyjemności działania. Książeczka z tak wieloma aktywnościami zaspokaja potrzebę odkrywania i ciekawości świata u dziecka. Natomiast powtarzalność wykonywanych czynności pozwala na wyćwiczenie i praktykę ucząc i rozwijając każdy aspekt w odpowiednim dla malucha czasie.

Książeczki edukacyjne

Dzięki książeczkom manipulacyjnym Jolly Baby dziecko ma szansę wykorzystać swój naturalny gen odkrywcy nie ściągając na siebie kłopotów. Wszystkie czynności może wykonywać bezpiecznie w książeczce rozwijając małą motorykę. Małe rączki bez ustanku coś odkrywają, naciskają, dotykają, przesuwają, przekręcają, a ich sprawność i precyzja działania wzrasta,. Wzrasta koordynacja wzrokowo-ruchowa niezbędna do podjęcia nauki pisania. Odpowiedni dobór elementów sprawia, że zabawa stymuluje wszystkie zmysły. Książeczki Jolly Baby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Doskonale sprawdzają się zarówno jako materiały edukacyjne, jak i zabawki. To idealny prezent dla dziecka i rodzica, który posłuży przez długi czas, a dziecko będzie do niego chętnie wracało, aby przećwiczyć właśnie odkryte, nowe działanie lub się pochwalić zdobytymi umiejętnościami.

Pierwsze książeczki dla niemowląt

Mogą mieć litery ale zwykle nie mają papierowych kartek – miękkie książeczki dla niemowląt kryją w sobie zaczarowane opowieści. Przekonaj się jak bardzo zajmująca potrafi być ich zawartość! Zarówno dla zmysłu wzroku, słuchu, jak i dotyku. Książeczki kontrastowe dla najmłodszych i bardzo kolorowe, grające, szeleszczące, grzechoczące lub nie wydające żadnych dźwięków. Do chwytania, tarmoszenia, potrząsania i poznawania gładkich i szorstkich faktur, dopasowywania figur i kształtów. Czasami z gryzakiem, w sam raz dla ząbkującego maluszka! U nas znajdziesz propozycje książeczek dla niemowląt, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju Twojego dziecka już od pierwszego dnia życia.

Zastanawiasz się, jakie książeczki dla niemowląt chcesz sprezentować swemu lub najbliższemu dziecku? Wybierz książeczką idealną dla maleństwa, która idealnie wpisuje się w niemowlęce potrzeby. Pomaga stymulować zmysły oraz rozwijać zdolności motoryczne i manualne dziecka. To właśnie dzięki książeczkom sensorycznym dla niemowląt możesz dbać o rozwój swej pociechy już od pierwszych dni życia. Zastanawiasz się jaki prezent wręczyć maleństwu z okazji pierwszego lub kolejnego spotkania? Książeczki dla niemowląt to kategoria, w której możesz znaleźć prezent idealny dla każdego dziecka od niemowlaka do przedszkolaka.