Huśtawki dla niemowląt

Tak bardzo uwielbiamy tulić i nosić nasze dziecko, ale przecież nie damy rady trzymać go w naszych ramionach przez cały dzień. Kiedy musisz wykonać podstawowe prace domowe, zadzwonić czy otworzyć, bo ktoś właśnie puka… najlepszą opcją, zamiast noszenia dziecka, będzie huśtawka. Będziesz spokojna, wiedząc że dziecko odpoczywa wygodnie i bezpiecznie, w przytulnym miejscu w zasięgu wzroku. Wybierając dziecięcą huśtawkę, szukaj funkcji najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej rodziny. Czy potrzebujesz wersji na baterię, czy możesz podłączyć ją bezpośrednio do gniazdka? Czy huśtawka będzie w pierwszej kolejności stacjonarna, czy też będzie potrzebna podczas podróży? Ważna jest dla Ciebie oszczędność i ekologia - rozwiązaniem będzie nowoczesna technologia i huśtawka hybrydowa. Zapoznaj się z dostępną kolorystyką i akcesoriami poszczególnych modeli i wybierz zgodną z Twoimi osobistymi preferencjami. Zwróć uwagę na mnogość funkcji, z których każdy może skorzystać. Oprócz podstawowego atutu w postaci bujania, huśtawka może zaoferować jeszcze inne wymiary zabawy: jak np. kojące wibracje, delikatną muzykę, czy blokadę bujania. Wysokiej jakości materiały, są nie tylko piękne i milutkie w dotyku, ale przede wszystkim łatwe do utrzymania w czystości. Pokrowiec huśtawki można prać w pralce.

Jednym ze stałych hitów wśród szeroko pojętej kategorii mebli do pokoju dziecięcego jest huśtawka dla dzieci, która podbiła serca najmłodszych. Od zawsze wiadomo, że dzieci uwielbiają się bujać, ponieważ ruch ten przypomina odczucia, gdy były jeszcze w brzuszku mamy. Doskonale pamiętamy, że jako dzieci, również fantazjowaliśmy o niej w czasach naszego dzieciństwa - każdy chciał mieć własny domowy plac zabaw! Huśtawki w naszej ofercie zostały zaprojektowane i zbudowane przez najlepszych światowych konstruktorów i spełniają nie tylko podstawowe warunki bezpieczeństwa ale są również wygodne dla dziecka. Aktualnie huśtawka musi zachwycać swoim pięknym, i wyróżniać się oryginalnym designem. Huśtawka dla niemowlaka stanowi przepiękną ozdobę pokoiku malucha, która od razu zwraca na siebie uwagę oraz daje mnóstwo frajdy i zapewnia wytchnienie rodzicom.

Huśtawka dla dzieci z pewnością niesie bardzo dużo uśmiechu i radości. Dziecko w huśtawce, będzie odprężone i zrelaksowane. Łatwe do uprania poszycie huśtawki wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewnią odpowiednią pozycję maluszka podczas huśtania. Dodatkowe zawieszki, pozytywki lub światełka skupią uwagę dziecka i zachęcają skupiania wzroku i nauki chwytania. Huśtawka dla niemowlaka obok maty dla dziecka to jako idealny pomysł na pierwszy prezent. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli przeznaczonych nawet dla dzieci od 3 miesiąca życia. Krótka drzemka w takim wygodnym siedzisku to prawdziwa przyjemność! Sprawdź, która huśtawka dla dzieci najbardziej Wam się podoba oraz który model będzie najlepiej pasował do Waszego wnętrza!