Zabawki do wody

Zabawki do wody. Większość dzieci uwielbia się kąpać, oczywiście poza myciem głowy… Jak je zachęcić do zabawy w wodzie i zaprzyjaźnienia się z pryskającymi kropelkami? Wystarczy wybrać odpowiednie produkty do zabawy w wannie lub pod prysznicem. Wodna zabawa wydłuży czas przebywania w kąpieli, ale da dziecku wiele przyjemności i możliwości odkrycia podstawowych zasad fizyki. Obserwacja pływających łódeczek, kaczuszek, przelewającej się przez dziurki wody i wprawiającej w ruch kołowrotki, tryskające wodą zwierzątka - jak małe psikawki lub pływające po nakręceniu, to jedne z wielu atrakcji dla ciekawych świata dzieci. Zagraj w wodną koszykówkę, obejrzyj specjalną plastikową książeczkę, której nie przeszkadza woda, złów rybki, baw się piłeczkami, a na koniec zbierz zabawki i włóż do koszyczka na przyssawce, aby wyschły i czekały w porządku do następnej kąpieli. Zabawki do wody to wielka frajda dla dzieci.

Krokodyl Wodna Zabawa 50464
Nowość

Krokodyl Wodna Zabawa 50464

59,99 zł

Zobacz

Kubeczkowa Wieża DD42490

Kubeczkowa Wieża DD42490

27,00 zł 24,99 zł

Zobacz

Morskie stworki S-10027

Morskie stworki S-10027

49,00 zł 45,00 zł

Zobacz

Rybki 89537

Rybki 89537

19,00 zł

Zobacz

Zabawa w wodzie

Codzienna kąpiel, oswajanie w woda to nic trudnego – kolorowe zabawki do wanny to jeden z najlepszych sposobów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabawek przeznaczonych specjalnie do zabawy w wodzie, dzięki którym twoje dziecko nie będzie chciało wychodzić z kąpieli. Szeroki wybór od popularnej kaczuszki do kąpieli, poprzez różnego rodzaju rybki, łódki, książeczki aż do rozbudowane place zabaw przeznaczone do zabawy w wodzie! Dziecko może odgrywać z ich udziałem różne scenki. Niektóre z nich da się również nakręcać, przelewać wodę oraz obserwować ruch zabawek w wodzie.

A to wciąż nie wszystko, w co maluch może bawić się w wodzie. Na dziecko czeka wiele atrakcji. Obserwowanie cieknącej wody - w wannie i na plaży. Napełnij rybę wodą i obserwuj, jak woda wypływa z małych otworów. Doświadczenie wizualne - tryskająca woda. Trening poznawczy - poznanie wielkości. Użyj ryb różnych rozmiarów, aby nauczyć dzieci rozróżniać wielkość. Aktywność - umiejętności logiczne. Dla starszych dzieci polecamy zestawy kreatywne, dzięki którym maluch może malować podczas kąpieli oraz przyklejać do wanny literki i cyferki.

W kategorii zabawek do wody znajdziesz także myjki do kąpieli, gąbki w kształcie różnych zabawnych zwierzątek, które mogą posłużyć nie tylko do mycia, ale także do odgrywania różnych scenek. Codzienną rutynową kąpiel mogą uprzyjemnić kolorowe książeczki do kąpieli, które podobnie jak gumowe zabawki są one wykonane z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu można bez obaw je zamoczyć. Te wszystkie propozycje i wiele innych zabawek do zabawy w wodzie znajdziesz na w naszej ofercie.