Minis zestaw fryzjerski OU - Opis produktu

Minis zestaw fryzjerski to malutka zabawka wykonana z elastycznego tworzywa. W skład zestawu wchodzi laleczka - fryzjerka Carina, suszarka oraz inne akcesoria fryzjerskie. Totalnie odlotowe i kolorowe akcesoria do Twojej kolekcji lalek Minis w stylu dopasowanym do całej kolekcji Groovy. Laleczka Carina.

Groovy Girls Minis laleczki kolekcjonerskie. Minis są niezwykłe! Modny design, stylowe ubrania i świetnie odwzorowane szczegóły i detale – to ich atuty. Wykonane z giętkiej gumy, dzięki czemu pozują, tak jak ustawi je mała właścicielka. Dzięki odpowiednim rozmiarom można je zawsze mieć przy sobie. Mogą też zamieszkać w domku dla lalek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.
W kolekcji znajdują się jeszcze lalki i akcesoria. Zabawki pakowane są w ładne, kolorowe pudełeczka.
Wymiary pudełka: 23x14x20cm
Wysokość zabawki: 11cm.
Numer katalogowy: 302500

Zabawki - Numer handlowy: 40209

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Minis zestaw fryzjerski OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Minis zestaw fryzjerski OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Minis zestaw fryzjerski OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Minis zestaw fryzjerski OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Minis zestaw fryzjerski OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Minis zestaw fryzjerski OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Minis zestaw fryzjerski OU?
Minis zestaw fryzjerski to malutka zabawka wykonana z elastycznego tworzywa. Totalnie odlotowe i kolorowe akcesoria do Twojej kolekcji lalek Minis w stylu dopasowanym do całej kolekcji Groovy.
Zabawki - Numer handlowy: 40209Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator