Minis domek dance style OU - Opis produktu

Rozkładany tekturowy domek w stylu Groovy dla laleczek z kolekcji Minis. Teraz Twoje laleczki mogą śpiewać i tańczyć w swoim studio. W komplecie znajdują się między innymi (mini): mikrofon, elektryczna gitara, stojak, urządzenie do karaoke.
Domek się rozkłada, stwarzając dodatkową przestrzeń do zabawy.

Groovy Girls Minis laleczki kolekcjonerskie. Minis są niezwykłe! Modny design, stylowe ubrania i świetnie odwzorowane szczegóły i detale – to ich atuty. Wykonane z giętkiej gumy, dzięki czemu pozują, tak jak ustawi je mała właścicielka. Dzięki odpowiednim rozmiarom można je zawsze mieć przy sobie. Mogą też zamieszkać w domku dla lalek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.
Wymiary: 20x20cm.
Numer katalogowy: 300230

Zabawki - Numer handlowy: 40269

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Minis domek dance style OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Minis domek dance style OU możesz kupić za 59.00 zł. Cena Minis domek dance style OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Minis domek dance style OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Minis domek dance style OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Minis domek dance style OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Minis domek dance style OU?
Rozkładany tekturowy domek w stylu Groovy dla laleczek z kolekcji Minis. Teraz Twoje laleczki mogą śpiewać i tańczyć w swoim studio.
Zabawki - Numer handlowy: 40269Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator