Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU - Opis produktu

Dinosaur set to zestaw składający się z 19 elementów drewnianej kolekcji kolejek z popularnego serialu Tomek i Przyjaciele (Thomas Friends). W skład jego wchodzą: Lokomotywa Radek, wagonik muzealny, tunel z namalowanym dinozaurem z wahadłowymi drzwiami oraz oczywiście zestaw torów (16 części). Dodatkową atrakcją dla dziecka będzie możliwość wycięcia z opakowania figurki dinozaura.

WOODEN RAILWAY to fantastyczna seria drewnianych kolejek w skład, której wchodzą lokomotywy, wagony, pojazdy, oraz gama różnorodnych zestawów, torów i budowli - dziecko może w dowolny sposób kształtować szlaki kolejowe. Kolejki stwarzają nieograniczone możliwości zabawy, rozwijają kreatywność i pomysłowość, a przede wszystkim dostarczają wiele radości. Wszystkie lokomotywy i wagony posiadają z przodu i z tyłu magnesiki pozwalające na łączenie pociągów. Wykonane zostały z wytrzymałego, wysokiej jakości klonowego drewna z plastikowymi elementami m.in. kółkami.

Zestaw zawiera 2 karty kolekcjonerskie.
Produkt z serii "Wooden Railway" firmy Learning Curve / RC2, produkt kompatybilny z drewnianymi kolejkami BRIO i IKEA.
Wymiary opakowania ok. 46 x 30 x 10 cm.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC99594 - SERIA DREWNIANA
Zabawki - Numer handlowy: 41590

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU możesz kupić za 139.00 zł. Cena Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 139.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dinosaur Set (Rheneas & the Dinosaur Bones Set) LC99594 OU?
Dinosaur set to zestaw składający się z 19 elementów drewnianej kolekcji kolejek z popularnego serialu Tomek i Przyjaciele (Thomas & Friends).
Zabawki - Numer handlowy: 41590Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator