Pidżama LEA biel/róż Anita 1206 - Opis produktu

Pidżama z długim rękawem dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Wykonana z przyjemnego i delikatnego materiału. Krój bolero i wiązanie z przodu dodają uroku koszulce, jak również umożliwiają wygodne karmienie dziecka. Odchylając część koszulki podajemy dziecku pierś poprzez rozcięcie w wewnętrznej części koszuli. Długie spodnie z elastycznym pasem w talii. Wygodniejszy, szerszy podwójny pasek nie wpija się w ciało. Pas od spodni może być noszony zarówno pod brzuszkiem, jak i nad nim. Pidżama komfortowa do noszenia ze względu ma wysoką zawartość bawełny z elastanem.

Kolor: ciemno różowy, część koszulki w biało-różowe paseczki paseczki.
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan.
Numer katalogowy: 1206
Bielizna nocna - Numer handlowy: 15336

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pidżama LEA biel/róż Anita 1206?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pidżama LEA biel/róż Anita 1206 możesz kupić za 199.00 zł. Cena Pidżama LEA biel/róż Anita 1206 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pidżama LEA biel/róż Anita 1206?
Najniższy koszt przesyłki dla Pidżama LEA biel/róż Anita 1206 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pidżama LEA biel/róż Anita 1206 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pidżama LEA biel/róż Anita 1206?
Pidżama z długim rękawem dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Krój bolero i wiązanie z przodu umożliwiają wygodne karmienie. Spodnie z dzianinowym pasem w talii.
Bielizna nocna - Numer handlowy: 15336Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator