Karuzela do wózka dziecięcego 6+ - Opis produktu

Obrotowa i kolorowa karuzela do wózka umili dziecku czas spaceru. Dodatkową zaletą jest jej funkcjonalność dla rodziców, gdyż posiada uchwyt na butelkę i pojemnik na jedzenie. Karuzela zawiera 2 maskotki, które z łatwością można odczepić i będą stanowić dwie odrębne zabawki. Ptaszek z magnesami w szeleszczących skrzydełkach grzechocze, ma sprężyste nóżki, a na długiej szyi kolorowe kółeczka. Drugą zabawką jest piszczący króliczek z szeleszczącymi uszami i obręczami na szyi. Karuzela mocowana jest na rzepy Velcro.
Produkt nie zawiera PVC.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Numer katalogowy:TAF10745


Zabawki - Numer handlowy: 74003

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela do wózka dziecięcego 6+?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela do wózka dziecięcego 6+ możesz kupić za 65.00 zł. Cena Karuzela do wózka dziecięcego 6+ jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela do wózka dziecięcego 6+?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela do wózka dziecięcego 6+ wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela do wózka dziecięcego 6+ jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela do wózka dziecięcego 6+?
Obrotowa i kolorowa karuzela do wózka posiada uchwyt na butelkę i pojemnik na jedzenie. Karuzela zawiera 2 maskotki które mogą stanowić dwie odrębne zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 74003Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator