Kuter rybacki - Opis produktu

Kuter rybacki z odważnym kapitanem na pokładzie wypełniony jest dźwiękami i światełkami, jednocześnie uczy i bawi. Ster statku wydaje realistyczne dźwięki. Przekręcając go w lewo usłyszymy terkot pracującego silnika łodzi, gdy ustawimy go w pozycji wyjściowej usłyszymy szum wody, a przekręcając w prawo – odgłos dzwonu kutra. Kiedy umieścimy kapitana za sterem kuter zatrąbi, a następnie zagra krótka, wesoła melodyjka i kuter zacznie sam jechać.
Zabawka posiada również sorter kształtów, za każdym razem jeśli dziecko prawidłowo dopasuje klocek do otworu, usłyszymy wesoły dźwięk oraz różne melodie. W komplecie znajdują się 4 klocki: niebieski kwadrat, pomarańczowa gwiazdka, zielony trójkąt i czerwone koło.
Sam kuter rybacki również jeździ, kołysząc się przy tym, jakby płynął na prawdziwym morzu.
Na mostku kapitańskim znajdują się przyciski po naciśnięciu, których usłyszymy dźwięk wciągania kotwicy oraz realistyczne dźwięki syreny. Na rufie znajduje się mini labirynt z kolorowym krabem i raczkiem - to idealna zabawka manipulacyjna, kształtująca sprawność małych rączek.
Kapitan zabierze w rejs również małego przyjaciela - żółwika, który może stanowić oddzielną zabawkę. To niezwykły żółwik, który sam jeździ! Wystarczy przesunąć go najpierw do tyłu, a potem puścić i żółwik będzie wędrował do przodu.
Reklama zabawki już w telewizji.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania (karton z okienkiem): 31x19x21cm
W zestawie znajdują się 3 baterie 1,5V AA LR6.
Numer katalogowy: KI44305
Zabawki - Numer handlowy: 50103

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kuter rybacki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kuter rybacki możesz kupić za 79.00 zł. Cena Kuter rybacki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kuter rybacki?
Najniższy koszt przesyłki dla Kuter rybacki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kuter rybacki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kuter rybacki?
Jeżdżący kuter rybacki z odważnym kapitanem na pokładzie wypełniony jest dźwiękami i światełkami, jednocześnie uczy i bawi. W komplecie poruszający się żółwik. Reklama w TV.
Zabawki - Numer handlowy: 50103Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator