Pistolet Laser Blaster HK9217 OU - Opis produktu

W przypadku, gdy jesteś rodzicem chłopca (choć może i dziewczynki) zauważyłeś pewnie, że przychodzi taki moment, że Twoje dziecko strzela lub walczy na miecze z czegokolwiek, co choć trochę przypomina broń lub ją sobie robi z klocków, patyków itp.
Dlatego też warto sprawić uciechę dziecku i zapewnić mu odpowiedni sprzęt bojowy do zabawy. W ten sposób możesz zapewnić wiele godzin aktywnej zabawy dla swojego dziecka, zamiast grania na komputerze lub innym elektronicznym gadżecie oraz oglądania bajek o tej samej tematyce.

Laser Blaster to kosmiczny pistolet z programatorem dźwięku i światła. Zasada działania jest prosta - wystarczy pociągnąć za spust, ale dzięki przyciskom dziecko może stworzyć własną kombinację efektów dźwiękowych oraz efektów świetlnych. Ma dynamiczny głośnik, dzięki któremu słychać efektowne dźwięki. Ponadto w zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: extra celowniki i laser booster.
Dwa tryby:
1. laser booster,
2. extra celownik
dające podwójne możliwości zabawy.
Pistolet miga światełkami podczas strzałów w środkowej części oraz błyska końcówką lufy. Posiada wygodną rączkę. Jest lekki, bezpieczny i poręczny w użytkowaniu.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR6 AA, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 347,5x23cm
Numer katalogowy: HK9217
Zabawki - Numer handlowy: 88024

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator