Pistolet Laser Blaster HK9217 OU - Opis produktu

W przypadku, gdy jesteś rodzicem chłopca (choć może i dziewczynki) zauważyłeś pewnie, że przychodzi taki moment, że Twoje dziecko strzela lub walczy na miecze z czegokolwiek, co choć trochę przypomina broń lub ją sobie robi z klocków, patyków itp.
Dlatego też warto sprawić uciechę dziecku i zapewnić mu odpowiedni sprzęt bojowy do zabawy. W ten sposób możesz zapewnić wiele godzin aktywnej zabawy dla swojego dziecka, zamiast grania na komputerze lub innym elektronicznym gadżecie oraz oglądania bajek o tej samej tematyce.

Laser Blaster to kosmiczny pistolet z programatorem dźwięku i światła. Zasada działania jest prosta - wystarczy pociągnąć za spust, ale dzięki przyciskom dziecko może stworzyć własną kombinację efektów dźwiękowych oraz efektów świetlnych. Ma dynamiczny głośnik, dzięki któremu słychać efektowne dźwięki. Ponadto w zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: extra celowniki i laser booster.
Dwa tryby:
1. laser booster,
2. extra celownik
dające podwójne możliwości zabawy.
Pistolet miga światełkami podczas strzałów w środkowej części oraz błyska końcówką lufy. Posiada wygodną rączkę. Jest lekki, bezpieczny i poręczny w użytkowaniu.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR6 AA, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 347,5x23cm
Numer katalogowy: HK9217
Zabawki - Numer handlowy: 88024

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pistolet Laser Blaster HK9217 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pistolet Laser Blaster HK9217 OU możesz kupić za 53.00 zł. Cena Pistolet Laser Blaster HK9217 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 53.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pistolet Laser Blaster HK9217 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pistolet Laser Blaster HK9217 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pistolet Laser Blaster HK9217 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pistolet Laser Blaster HK9217 OU?
Laser Blaster to kosmiczny, bezpieczny pistolet z programatorem dźwięku i światła. Zasada działania jest prosta - wystarczy pociągnąć za spust, ale dzięki przyciskom dziecko może stworzyć własną kombinację efektów.
Zabawki - Numer handlowy: 88024Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator