YooHoo Skunks Sparkee 18cm - Opis produktu

Cześć!
Nazywam się Sparkee. Jestem skunksem pasiastym i mieszkam w północnej Ameryce. Jestem wielkości domowego kota.
Nikt nie odważy się mnie zaatakować, gdyż nie chce brzydko pachnieć! Pamiętam, że w jednym z odcinków filmików o przygodach YooHoo straciłem swoją tajną broń - to było straszne. Całe szczęście, że potem wróciło wszystko do normy.

Przytulanka YooHoo to cudowny zwierzak, gdy go zobaczysz, to nie będziesz mógł się oprzeć jego urokowi. Ma wielkie, ufne, błyszczące oczy i uwielbia pieszczoty. Maskotkę wykonano z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku materiału, co sprawia, że dzieci uwielbiają tulić i głaskać tego uroczego futrzaka.
YooHoo & Friends powstały z myślą do kolekcjonowania i bezpiecznej zabawy na stronie www przez dzieci w wieku 5-12 lat, ale z pewnością przemawia do wszystkich grup wiekowych. Ponadto w związku z tym, że maskotka posiada wszelkie atesty mogą się nią bawić nawet najmłodsze dzieci!

Czy wiesz, że?
Skunksowate (Mephitidae) – rodzina ssaków z rzędu drapieżnych, zaliczana do psokształtnych. Obejmuje skunksy i surillo, ssaki wyróżniające się specyficzną strategią obronną polegającą na wytryskiwaniu w stronę napastnika cuchnącej cieczy wytwarzanej przez gruczoły odbytowe. Skunksy atakują ule pszczele, zwykle gdy są niepłoszone koncentrują się na jednym i szybko osłabiają rodzinę pszczelą aż do zupełnego zaniku. Są odporne na użądlenia pszczół, a nawet na jad grzechotnika. Większość gatunków występuje w Ameryce Północnej i Południowej – od południowej Kanady po Argentynę. Mydaus spp. występują w Indonezji i na Filipinach. Zajmują różne siedliska, poza gęsto porośniętymi lasami i mokradłami, na których są rzadko spotykane.
Źródło ciekawostek: wikipedia

YooHoo i Przyjaciele to wirtualny świat postaci stworzonych przez Aurora World. Te sympatyczne futrzaki z pięknymi oczkami odzwierciedlają gatunki zwierząt mieszkających na różnych kontynentach, niektóre z nich są zagrożone wyginięciem.
Każde dziecko może zarejestrować się i "adoptować" zwierzęta z postaci YooHoo & Friends. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnymi pluszowymi YooHoo & Friends na stronie sklepu, można zebrać całą kolekcję przyjaciół. Rejestracja na stronie internetowej jest bezpłatna i nie wymaga kodu aktywacyjnego. YooHoo & Friends jest zaangażowana w tworzenie bezpiecznego dla dzieci środowiska online. Zachowuje poufność informacji, które gromadzone są w bardzo ograniczonej formie oraz nie są udostępnia ich osobom trzecim.
Dzieci zdobywają wiedzę o zwierzętach, dzięki interaktywnej stronie internetowej w języku angielskim, zawierającej wspaniałe gry i nowe odcinki animacji z serii YooHoo i Przyjaciele. Dzieci będą miały m.in. możliwość wyboru zwierzątka, będą zbierać zielone punkty, aby móc ubrać je i udekorować pokój. Yoo-Hoo wraz z wszystkimi ich Przyjaciółmi czekają, więc - wejdź na www.yoohoofriends.com i baw się już dziś!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wysokość zabawki ok.: 18cm (bez ogonka).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: AU12242

Zabawki - Numer handlowy: 70005

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje YooHoo Skunks Sparkee 18cm?
Aktualnie w najniższej cenie produkt YooHoo Skunks Sparkee 18cm możesz kupić za 23.00 zł. Cena YooHoo Skunks Sparkee 18cm jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka YooHoo Skunks Sparkee 18cm?
Najniższy koszt przesyłki dla YooHoo Skunks Sparkee 18cm wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt YooHoo Skunks Sparkee 18cm jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać YooHoo Skunks Sparkee 18cm?
Przytulanka YooHoo to cudowny zwierzak, gdy go zobaczysz, to nie będziesz mógł się oprzeć jego urokowi. Ma wielkie, ufne, błyszczące oczy i uwielbia pieszczoty. Maskotkę wykonano z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku materiału, co sprawia, że dzieci uwielbiają tulić i głaskać tego uroczego futrzaka.
Zabawki - Numer handlowy: 70005Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

YooHoo Nosorożec Jawajski Rino 18cm
Wyprzedaż

YooHoo Nosorożec Jawajski Rino 18cm

38,00 zł 23,00 zł

Zobacz

Zapytaj o ten produkt

weryfikator