Grzechotka obracana 86120 - Opis produktu


Prosta grzechotka obrotowa, w intensywnych kolorach. Idealna do pierwszych prób zabawy. Grzechotka obracana pomaga w rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka. W czasie zabawy słychać dźwięk i widać ruch obracających się elementów.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- słuchania,
- bezpieczne podczas ząbkowania,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 12cm x 5.7cm x 15.2cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 86120

Zabawki - Numer handlowy: 21385

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grzechotka obracana 86120?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grzechotka obracana 86120 możesz kupić za 15.00 zł. Cena Grzechotka obracana 86120 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grzechotka obracana 86120?
Najniższy koszt przesyłki dla Grzechotka obracana 86120 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grzechotka obracana 86120 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grzechotka obracana 86120?
Prosta grzechotka obrotowa, w intensywnych kolorach. Idealna do pierwszych prób zabawy. Grzechotka obracana pomaga w rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka. W czasie zabawy słychać dźwięk i widać ruch obracających się elementów.
Zabawki - Numer handlowy: 21385Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator