Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU - Opis produktu

Digibirds Ptaszek w ramce Gemma, sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości.
Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 20 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić ptaszka, który odpowiednio włożony - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać go wygodnie przed sobą, aby się nim bawić.
Kolorowa ramka dla ptaszka może być jego domkiem, który można wygodnie postawić umieszczając w nim zabawkę. Dzięki odpowiedniemu kształtowi ramkę można wykorzystać do budowy dużego domku dla wielu ptaszków, ustawiając ramki jedna na drugiej lub łącząc bokami.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 20 piosenek i ćwierków!).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jednego ptaszka, by był liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy ptaszki magicznie łączą się i śpiewają razem.
Istnieje również możliwość sterowania ptaszkiem za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Ta seria ptaszków ma dodatkowe zdobienia przy oczach i jest dostępna w 8 wzorach:
- wzór 13 – Cora uwielbia wieczory. Podczas zachodów słońca spotyka się ze swoimi przyjaciółmi Digi i śpiewa najpiękniejsze piosenki razem z nimi w chórze.
- wzór 14 – Ella fruwa w dolnym lesie od drzewa do drzewa, pomiędzy gałęziami odszukując wszystkie inne Digibirds i zaprasza je do wspólnego chóru.
- wzór 15 – Gemma to najlepsza organizatorka ze wszystkich Digibirds. Spędza wszystkie dni w lesie pomagając innym Digi. Jej ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu to śpiewanie w harmonii z przyjaciółmi.
- wzór 16 – Hannah jest najbardziej romantycznym ptaszkiem ze wszystkich Digibirds. Kocha Walentynki i uwielbia wyszukiwać prezenty dla swoich przyjaciół. Na zakończenie dnia obdarowuje inne ptaszki, a następnie wszyscy śpiewają i ćwierkają razem w chórze.
- wzór 17 – Megan to najszybszy ptaszek Digibirds. Latając po niebie i lesie czujnie obserwuje cały teren pilnując porządku. Jej dzień jest kompletny, kiedy dołącza do wszystkich przyjaciół i śpiewa w chórze z innymi Digibirds.
- wzór 18 – Rioca to urodzony przywódca. Królewicz i najbardziej godny zaufania ptaszek Digibirds, który każdego dnia harmonijnie śpiewa i ćwierka z innymi ptaszkami.
- wzór 19 – Saffa błyszczy jak klejnot, gdy frunie przez poranne niebo by trelami zbudzić swoich przyjaciół. A w wieczornym słońcu spotyka się ze wszystkimi Dibibirds i śpiewają razem w chórze.
- wzór 20 – Tara spędza każdy dzień fruwając po niebie i w lesie. Ma nadzieję, że spotka wszystkich swoich przyjaciół i będą ćwierkać oraz śpiewać razem, aby wszędzie słychać było ich wspólne trele.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 10x15,5x6cm. Wielkość ptaszka ok. 7x9cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone).
Numer katalogowy: S88315
Zabawki - Numer handlowy: 84047/15






Digibirds najbardziej poszukiwane ptaszki.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU możesz kupić za 42.00 zł. Cena Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Digibirds Ptaszek w ramce Gemma S88315/15 OU?
Digibirds Ptaszek w ramce sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę!
Zabawki - Numer handlowy: 84047/15



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator