DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU - Opis produktu

DigiChicks Kurczak Sunny sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Każdy z kurczaczków posiada imię oraz swój indywidualny charakter. Kurczaczek Sunny w fioletowym kolorze jest kurczaczkiem, który uwielbia wylegiwać się na słońcu, leżąc na zielonej trawce. Dodatkowo Sunny uwielbia tańczyć i śpiewać z innymi DigiFriends.
Pisklak podczas ćwierkania i śpiewania kiwa się na boki, porusza dziobem i skrzydełkami. Ćwierka, jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa, jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 55 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić zabawkę, która odpowiednio włożona - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać ją wygodnie przed sobą, aby się nim bawić. W komplecie znajduje się kurczaczek, połówka skorupki oraz gwizdek. Pisklę może stać na nóżkach oraz w skroupce.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 55 piosenek i ćwierków!).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. Kurczaczki potrafią zaśpiewać w chórze z ptaszkami DigiBirds (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodie).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 12x15x10,5cm. Wielkość kurczaczka ze skorupką ok. 7x7cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: S88280
Zabawki - Numer handlowy: 84050/35


Digichicks najbardziej poszukiwane ptaszki i DigiFriends wszyscy inni przyjaciele.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU możesz kupić za 19.00 zł. Cena DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiChicks Kurczak Sunny fioletowy S88280/35 OU?
DigiChicks sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Kurczaczek ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Podczas muzyki kiwa się na boki, porusza dziobem i skrzydełkami. W komplecie znajduje się kurczaczek, połówka skorupki oraz gwizdek.
Zabawki - Numer handlowy: 84050/35Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator