Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624

Oszczędzasz

-24 %

Promocja

25,00 zł

19,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624 - Opis produktu

Kolorowa, mięciutka przytulanka wibrująca nosorożec z serii River Gang to urocza pluszowa zawieszka, niezastąpiona szczególnie podczas spacerów. Idealna do przytulania i do zabawy. Wystarczy pociągnąć za sznureczek, na którym jest zawieszona, a zacznie delikatnie wibrować i grzechotać. Zabawka zachęca do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi. Pobudza zmysły i spostrzegawczość dziecka.
Dzięki wygodnemu kółeczku - zawieszce można przyczepić do wózka, nosidełka, na macie, w samochodzie, czy w innym wybranym miejscu.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- rozwiązywania problemów,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Fehn to niemiecka seria ekskluzywnych, innowacyjnych, wysokiej jakości, pluszowych zabawek dla niemowląt. Zabawki BabyFehn rozwijają umiejętności motoryczne dziecka, mają wpływ na wyobraźnię oraz stymulują zmysły: wzroku, słuchu i dotyku. Bezpieczeństwo jest dla firmy najważniejsze dlatego wszystkie produkty są testowane zgodnie z europejskimi normami przez wiodący instytut badawczy dla zabawek - LGA QualiTest GmbH w Norymberdze. W ofercie tej marki znajdują się m.in. wysokiej jakości karuzele, maty, pozytywki, papucie z grzechotką, łańcuszki do smoczków, zagłówki do fotelików.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 32cm (z zawieszką).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: FE085624

Zabawki - Numer handlowy: 08010

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka przytulanka wibrująca nosorożec FE085624?
Przytulanka wibrująca nosorożec z serii River Gang to urocza pluszowa zawieszka, niezastąpiona szczególnie podczas spacerów. Idealna do przytulania i do zabawy. Wystarczy pociągnąć za sznureczek, na którym jest zawieszona, a zacznie delikatnie wibrować i grzechotać.
Zabawki - Numer handlowy: 08010Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator