Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt. - Opis produktu

DUMICA tor postojowy R15 2 szt. (Parking Rail Set/R15) to podstawowy element do budowy sieci kolejowej. Dzięki torom postojowym można z łatwością zatrzymać pociąg przed przejazdem lub po prostu zastopować go, aby ułatwić dziecku wyłączenie pociągu.
W skład kompletu wchodzą elementy:
- 2 szt. torów postojowych.
Zbuduj swój świat na nowo!
Można łączyć zestawy DUMICA z Tomica, a dzięki kompletowi przejściówek również z TrackMaster Tomek i Przyjaciele.

Kolejki DUMICA to czas zarezerwowany na wyłączność ojca i dziecka. Pomimo, że większość rodziców oficjalnie uważa, że kolejka to zabawka dla chłopca, zauważyliśmy, iż dziewczynki są równie dobrymi budowniczymi, są one niezmiernie zaangażowane w budowę i zabawę, a czasami są nawet lepszymi projektantami od chłopców. DUMICA to nie tylko pociągi, lecz nieskończone możliwości różnego rodzaju aktywności. Układając proste zestawy, łącząc tory proste oraz zakręty rozpoczynamy budowę najprostszego zestawu w kształcie owalu, po którym pojedzie pierwsza kolejka. Następnie rozbudowujemy go o kolejne elementy: podjazdy, tunele, wiadukty tworząc coraz bardziej zaawansowane konstrukcje, a kończymy na budowie całego miasta. Ta zabawa pozwala na rozwiniecie wielu umiejętności dziecka. Począwszy od zdolności manualnych, poprzez koordynację i precyzję ruchów, a kończąc na wsparciu logicznego myślenia oraz rozwoju wyobraźni, a także nauki podstawowych zasad ruchu drogowego i zasad społecznych.
Wspólna zabawa kolejkami DUMICA pozwala wrócić Tacie do swoich najszczęśliwszych czasów – dzieciństwa lub spełnienia razem ze swoim potomkiem swoich wymarzonych zabaw, które z różnych powodów nie były dla Niego dostępne. Czas spędzony na wspólnej zabawie zaprocentuje w przyszłości niespotykanie silną więzią pomiędzy nimi, a także umiejętnością wspólnej komunikacji i zaufaniem.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka dla dzieci od 4 lat.

Zabawki - Numer handlowy: 20327

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt.?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt. możesz kupić za 10.00 zł. Cena Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt. jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 10.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt.?
Najniższy koszt przesyłki dla Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt. wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt. jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dumica 20327 Tor postojowy R15 2szt.?
Dumica tor postojowy R15 2szt. (Parking Rail Set/R1) to podstawowy element do budowy sieci kolejowej.
Zabawki - Numer handlowy: 20327Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator