Dumica 20331 Zestaw Startowy B1 - Opis produktu

DUMICA Zestaw Startowy B1 (Basic Train Set B1) z elementami kolei, jeżdżącym 3-składowym pociągiem oraz akcesoriami. W zestawie znajdują się 22 elementy.
W skład kompletu wchodzą:
- 3 składowy pociąg express (lokomotywa przód, lokomotywa tył, wagon),
- tory proste R1 2szt,
- zakręty R9 12szt,
- zwrotnice R13/R14 2szt.,
- budynek miejski,
- 2 drzewka.

Zbuduj swój świat na nowo!
Można łączyć zestawy DUMICA z Tomica, a dzięki kompletowi przejściówek również z TrackMaster Tomek i Przyjaciele.

Kolejki DUMICA to czas zarezerwowany na wyłączność ojca i dziecka. Pomimo, że większość rodziców oficjalnie uważa, że kolejka to zabawka dla chłopca, zauważyliśmy, iż dziewczynki są równie dobrymi budowniczymi, są one niezmiernie zaangażowane w budowę i zabawę, a czasami są nawet lepszymi projektantami od chłopców. DUMICA to nie tylko pociągi, lecz nieskończone możliwości różnego rodzaju aktywności. Układając proste zestawy, łącząc tory proste oraz zakręty rozpoczynamy budowę najprostszego zestawu w kształcie owalu, po którym pojedzie pierwsza kolejka. Następnie rozbudowujemy go o kolejne elementy: podjazdy, tunele, wiadukty tworząc coraz bardziej zaawansowane konstrukcje, a kończymy na budowie całego miasta. Ta zabawa pozwala na rozwiniecie wielu umiejętności dziecka. Począwszy od zdolności manualnych, poprzez koordynację i precyzję ruchów, a kończąc na wsparciu logicznego myślenia oraz rozwoju wyobraźni, a także nauki podstawowych zasad ruchu drogowego i zasad społecznych.
Wspólna zabawa kolejkami DUMICA pozwala wrócić Tacie do swoich najszczęśliwszych czasów – dzieciństwa lub spełnienia razem ze swoim potomkiem swoich wymarzonych zabaw, które z różnych powodów nie były dla Niego dostępne. Czas spędzony na wspólnej zabawie zaprocentuje w przyszłości niespotykanie silną więzią pomiędzy nimi, a także umiejętnością wspólnej komunikacji i zaufaniem.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka dla dzieci od 3 lat.
Wymaga 3 baterii AA. Nie załączone.

Zabawki - Numer handlowy: 20331

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dumica 20331 Zestaw Startowy B1?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dumica 20331 Zestaw Startowy B1 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Dumica 20331 Zestaw Startowy B1 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dumica 20331 Zestaw Startowy B1?
Najniższy koszt przesyłki dla Dumica 20331 Zestaw Startowy B1 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dumica 20331 Zestaw Startowy B1 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dumica 20331 Zestaw Startowy B1?
Zestaw Startowy B1 (Basic Train Set B1) z elementami kolei, jeżdżącym 3-składowym pociągiem oraz akcesoriami.
Zabawki - Numer handlowy: 20331Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator