PENTEL Pastele olejowe 16szt. - Opis produktu

Pastele olejne Pentel 16 kolorów:
- z naturalnych pigmentów,
- nietoksyczne,
- intensywne kolory.

KULTOWE PASTELE W DOSKONAŁEJ PALECIE BARW
Pastele olejne PHN o okrągłym przekroju to znakomity, ceniony przez miliony użytkowników na świecie produkt. Zjawiska plastyczne, jakie generują stanowią o ich fenomenie i popularności. Technologia, która została tu zastosowana wspiera kreatywność, pobudzając użytkowników do artystycznego działania niezależnie od wieku i płci. To dzięki miękkiej, kremowej konsystencji i łatwemu rozprowadzaniu, pastele mają niekończący się wachlarz niestandardowych możliwości, ułatwiających interesujące zabiegi plastyczne. Pastele inspirują do tworzenia dzięki szerokiej gamie kolorów, udostępniając nawet te mniej oczywiste odcienie i barwy. Tworzenie cieni, cieniowanie, wprowadzanie tła, gradacja szerokości i intensywności kreski, mieszanie barw – to tylko niektóre zjawiska, łatwe do osiągnięcia podczas pracy z pastelami. Mocne i soczyste kolory, które nie blakną pozostawią rysunek świeży i wyrazisty.
Dla dzieci i profesjonalistów
Pastele to produkt, który wspiera rozwój zdolności manualnych każdego dziecka, wzbudza jego ciekawość, uwrażliwia na kolory, pomaga w nieskrępowanej identyfikacji przestrzeni. Posiadają atest PZH HŻ/07948/96., są zatem w pełni bezpieczne, wyjątkowo łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Są nieocenionym narzędziem doskonalenia sztuki rysowania, gwarantują twórczą i indywidualną organizację czasu nie tylko najmłodszym. Pastele olejne PHN to nowoczesna technologia, która wspiera inwencję, mnożąc niekończący się ciąg twórczych inspiracji. Dedykowane amatorom i profesjonalistom rysującym na płótnie, papierze lub tablicach. Doskonałe zarówno na sucho, jak i na mokro, w samodzielnej, jak i łączonej technice. Nie może ich zabraknąć w szkole, przedszkolu, domu i pracowni.

Numer katalogowy: 46828
Numer handlowy: 34032

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje PENTEL Pastele olejowe 16szt.?
Aktualnie w najniższej cenie produkt PENTEL Pastele olejowe 16szt. możesz kupić za 7.50 zł. Cena PENTEL Pastele olejowe 16szt. jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 7.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka PENTEL Pastele olejowe 16szt.?
Najniższy koszt przesyłki dla PENTEL Pastele olejowe 16szt. wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt PENTEL Pastele olejowe 16szt. jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać PENTEL Pastele olejowe 16szt.?
Pastele olejne Pentel 16 kolorów wykonane z naturalnych pigmentów i nietoksyczne. Mają piękne, intensywne kolory.
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 46828Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator