Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150 - Opis produktu

Szelki bezpieczeństwa Bert to nowoczesna, innowacyjna wersja szelek do chodzenia dla dziecka marki Trunki. To wygoda i bezpieczeństwo!
Szelki bezpieczeństwa zakłada się od przodu, a następnie zapina z tyłu jednym szybkim ruchem. Dzięki unikalnemu zapięciu rodzice mogą z łatwością regulować paski na ramionach i wokół klatki piersiowej dziecka, jednocześnie zapewniając mu komfort noszenia i swobodę, bez strachu przed niebezpiecznym upadkiem. Szelki świetnie sprawdzą się zarówno podczas nauki stawiania pierwszych kroków, jak i przy dalszych wyprawach. Rodzice, dziadkowie bądź opiekunowie nie muszą już chodzić w ciągłym pochyleniu pilnując bezpieczeństwa malucha. W ten sposób również ograniczają zmęczenie oraz możliwość wystąpienia u siebie ewentualnych bóli kręgosłupa. Dzięki szelkom rodzice mają kontrolę nad swoimi dziećmi w wielu niebezpiecznych miejscach, czy to na wycieczkach, czy przy ruchliwej ulicy.

Funkcje produktu:
wygodne i bezpieczne dopasowanie - produkt wykonany z przepuszczającego powietrze materiału umożliwia dziecku swobodne poruszanie się,
posiada odblaskowy element - dodatkowa funkcjonalność po to, aby dziecko było dobrze widoczne w ciemności,
bezpieczna nauka chodzenia - stawianie pierwszych kroków i ćwiczenie chodzenia z kontrolowaną swobodą dziecka,
łatwa regulacja szelek - to oszczędność czasu oraz idealne dopasowanie,
unikalne zapięcie zabezpieczające - pozwala na szybkie odpięcie dziecka oraz solidna klamra paska, na którą zaczepia się szelki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Rekomendowany wiek: 6-48 miesięcy.
Min -max obwód klatki piersiowej: 38-70cm
Kolor: niebieski.
Nr katalogowy: TRUA-0150

Zabawki - Numer handlowy: 27101/2


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150 możesz kupić za 66.50 zł. Cena Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 66.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150?
Najniższy koszt przesyłki dla Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Szelki bezpieczeństwa Bert niebieskie TRUA-0150?
Szelki bezpieczeństwa Felix to nowoczesna, innowacyjna wersja szelek do chodzenia dla dziecka. Wygoda i bezpieczeństwo dla dziecka i opiekuna zarówno podczas nauki chodzenia, jak i podczas dalszych wędrówek. Atutem są łatwe zakładanie i dopasowanie.
Zabawki - Numer handlowy: 27101/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator