Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126 - Opis produktu

Nadmuchiwana wyścigówka została zaprojektowana z myślą o prawdziwych małych rajdowcach. Wyścigówka z kierownicą i klaksonem zapewni Twojemu dziecku fantastyczną zabawę, rozwijając przy tym jego pewność siebie i wyobraźnię. Jest łatwa do nadmuchiwania i czyszczenia. Maksymalne obciążenie produktu do 45 kg.

Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play WOW została stworzona po to, by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci. Nasze produkty projektowane są przez specjalistów posiadających 30-letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach na całym świecie. Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

Produkt dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Wymiary produktu: ok. 76x48cx43m
Wymiary opakowania: 41x31x72cm
Nr katalogowy: PW-3126

Zabawki - Numer handlowy: 18016

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126?
Najniższy koszt przesyłki dla Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Nadmuchiwana wyścigówka PW-3126?
Nadmuchiwana wyścigówka została zaprojektowana z myślą o prawdziwych małych rajdowcach. Wyścigówka z kierownicą i klaksonem zapewni Twojemu dziecku fantastyczną zabawę, rozwijając przy tym jego pewność siebie i wyobraźnię.
Zabawki - Numer handlowy: 18016Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator