Silikonowy gryzak słonik 40006 - Opis produktu

Delikatny i miękki, silikonowy gryzak słonik firmy Bright Starts o unikalnej zróżnicowanej fakturze, został zaprojektowany we współpracy ze stomatologiem dziecięcym, aby zapewnić komfort delikatnym dziąsłom niemowlęcia w szczególności na pierwszym etapie ząbkowania. Jest wykonany w 100% z miękkiego silikonu i ma funkcję masażu wypustkami w kształcie włosków, które łagodzą ból podczas wyżyniania się ząbków w przednich dziąsłach.
Gryzak sprzyja stymulacji warg i języka, co zachęca dziecko do przejścia od karmienia piersią do żucia. Jest lekki i wygodny do chwytania oraz trzymania w małych rączkach dziecka.
Łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ można go myć w zmywarce. Załączono również specjalny pojemnik na gryzak, aby przechowywać go w higienicznych warunkach np. na spacerze.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary produktu: ok. 9x9cm.
Numer katalogowy: 40006

Zabawki - numer handlowy: 66363

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Silikonowy gryzak słonik 40006?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Silikonowy gryzak słonik 40006 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Silikonowy gryzak słonik 40006 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Silikonowy gryzak słonik 40006?
Najniższy koszt przesyłki dla Silikonowy gryzak słonik 40006 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Silikonowy gryzak słonik 40006 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Silikonowy gryzak słonik 40006?
Delikatny i miękki, silikonowy gryzak słonik firmy Bright Starts o unikalnej zróżnicowanej fakturzez funkcją masaży włoskowatymi wypustkami. Lekki i miękki. W komplecie pojemnik dla higienicznego przechowywania.
Zabawki - Numer handlowy: 66363Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator