Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074 - Opis produktu

Kocyk i poduszka Betsy to przyjemny w dotyku komplet podróżny wykonany z wysokiej jakości materiałów. SnozziHedz to jedyny w swoim rodzaju przyjaciel podróżny, który łączy w sobie 3 funkcje. Aby zapewnić dziecku wygodę, komfort i miłe towarzystwo każda urocza postać ma dołączoną nadmuchiwaną poduszkę i wełniany kocyk. Do łączenia kocyka z poduszką wykorzystano unikalne mocowanie Trunki Grip, dzięki czemu kocyk nie będzie spadał, a rodzice nie będą musieli wielokrotnie poprawiać okrycia swojej pociechy.
Snoozihedz - to również poręczna torebka, która ukryje w sobie mięciutki kocyk. Po wyjęciu kocyka torba staje się przytulną poduszką, wystarczy ją tylko nadmuchać. To ciepło, wygoda i zabawa!
Użytkując Snoozihedz możesz mieć pewność, że maluszek będzie miał ciepło, wygodnie i będzie mógł spokojnie spać.
Wymiary poduszki: 21x26x7,5cm
Wymiary kocyka: 72x90cm

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 2 lat.
Wymiary opakowania: 20x4x29cm
Kolor: różowa fuksja
Nr katalogowy: TRUA-0074

Zabawki - Numer handlowy: 27107/1


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074?
Najniższy koszt przesyłki dla Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kocyk i poduszka Betsy róż TRUA-0074?
SnozziHedz Bert to jedyny w swoim rodzaju przyjaciel podróżny, który łączy w sobie 3 funkcje. Zapewnia dziecku wygodę, komfort i miłe towarzystwo. Każda urocza postać ma dołączoną nadmuchiwaną poduszkę i wełniany kocyk. Do łączenia kocyka z poduszką wykorzystano unikalne mocowanie Trunki Grip, dzięki czemu kocyk nie będzie spadał.
Zabawki - Numer handlowy: 27107/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator