Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080 - Opis produktu

Rozkoszuj się zabawą z dzieckiem dzięki naturalnym materiałom, uroczym postaciom i przyjemnym zabawkom na edukacyjnej macie Lis i przyjaciele z najnowszej kolekcji Bright Starts. To jedyna w swoim rodzaju aktywna mata z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów w idealnie dobranych kolorach ziemi. Elementy drewniane zostały wykonane z drewna bukowego. Lekki, składany drewniany drążek blokuje się za pomocą jednego kliknięcia. Stelaż łatwo otwiera się i zamyka, co ułatwia montaż i przechowywanie. Zabawki bez problemu przyczepia się do drewnianego łuku. Można je również łatwo odpiąć i wykorzystać w innym miejscu lub na spacerze. Urocze zabawki zajmą dziecko przez długi czas, ich konstrukcja, dobór materiałów i naturalność sprawiają, że są wyjątkowo interesujące dla dziecka oraz nietuzinkowe pod względem projektów. Cieszą zmysły, są bardzo miękkie w częściach z materiału i naturalne (drewniane). Jabłuszko zostało wykonane ze specjalnej gumy, po to, aby ograniczyć styczność dziecka z plastikiem, nawet podczas zabawy. Po demontażu drewnianego łuku powstanie przestrzeń do zabawy i ćwiczeń dla dziecka. Duży lisek na macie ma ciekawe elementy do odkrycia. Wierzchołki lisich uszu szeleszczą, zapraszając dziecko do odkrywania dotykiem, natomiast nóżki i ogon można podnosić bawiąc się w „a ku-ku” i chowając różne przedmioty.
W komplecie z matą znajdują się:
- poduszka do ćwiczeń na brzuszku lub wsparcia podczas siedzenia,
- drewniany gryzak w kształcie słoneczka, naturalny i gładki,
- gumowy gryzak jabłuszko wykonany ze specjalnego materiału,
- koraliki do przesuwania na druciku wpływające na rozwój zdolności manipulacyjnych i motorycznych,
- pluszowy miś dźwięczna grzechotka to cudowna zabawka do przytulania,
- bezpieczne lusterko, aby poznać siebie wraz z zielonymi listkami do dotykania,
- mądra sowa pluszowa z drewnianym serduszkiem łatwym do chwytania i potrząsania, po to, aby usłyszeć inny dźwięk grzechotki.
Mata jest miękka i można ją prać w pralce, a jej wielkość pozwala na długie użytkowanie. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary maty: ok. 83x82x49cm
Wymiary opakowania: ok.50x7x71cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11080
Zabawki - Numer handlowy: 66426

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080 możesz kupić za 329.00 zł. Cena Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 329.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080?
Najniższy koszt przesyłki dla Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Edukacyjna mata Lis i przyjaciele Bright Starts Eco 11080?
Rozkoszuj się zabawą z dzieckiem dzięki naturalnym materiałom, uroczym postaciom i przyjemnym zabawkom na edukacyjnej macie Lis i przyjaciele z najnowszej kolekcji Bright Starts. Mata z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów w idealnie dobranych kolorach ziemi.
Zabawki - Numer handlowy: 66426Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator