Bon prezentowy wartości 500zł - Opis produktu

Bon podarunkowy to praktyczny pomysł na prezent, jeśli nie masz pewności co może być potrzebne obdarowywanej osobie lub nie chcesz kupić czegoś co już ma. Bon podarunkowy wysyłamy w formacie pdf na wskazany w zamówieniu adres e-mail. E-mail z bonem jest wysyłany po opłaceniu zamówienia. Za pomocą bonu podarunkowego można dokonać zakupu dowolnych produktów w sklepie internetowym. Dotyczy to zarówno produktów przecenionych, jak i nieprzecenionych. W przypadku gdy wartość zakupu jest wyższa niż wartość bonu, należy dopłacić różnicę. 
 
  • Bon zawiera unikalny kod i może zostać wykorzystany jednorazowo.
  • Bon nie podlega zwrotom, ani wymianie na gotówkę.
  • Bon jest ważny przez 12 miesięcy od momentu zakupu.
  • Nabywca odpowiada za bezpieczeństwo Bonu od momentu zakupu.
  • Bon upoważnia do zakupów na stronie sklepu spośród całego asortymentu.
  • Bonu nie można kupić z formą płatności za pobraniem, należy dokonać przedpłaty.
  • Wartość zakupów może być równa lub większa od kwoty przypisanej do Bonu pod warunkiem opłacenia różnicy przez użytkownika składającego zamówienie.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Bon prezentowy wartości 500zł?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Bon prezentowy wartości 500zł możesz kupić za 500.00 zł. Cena Bon prezentowy wartości 500zł jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 500.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Bon prezentowy wartości 500zł?
Najniższy koszt przesyłki dla Bon prezentowy wartości 500zł wynosi 0,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Bon prezentowy wartości 500zł jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Bon prezentowy wartości 500zł?
Nie masz pojęcia co wybrać na prezent? Nie masz czasu, żeby przeglądać ofertę? Bon podarunkowy to proste i praktyczne rozwiązanie dla Ciebie!
Bony podarunkowe.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator