Samochód - zawieszka OU - Opis produktu

Śliczna, kolorowa zawieszka samochodzik posiada klips, dzięki któremu można ją wszędzie przymocować. Za kierownicą niebieskiego samochodziku z zielonymi szeleszczącymi kółkami siedzi piesek trzymając w łapkach pomarańczową kierownicę. Do podwozia doczepiona jest grzechotka z kolorowymi kuleczkami, a do kółeczka przyczepiona jest pluszowa kosteczka. Dodatkową atrakcją jest czerwony gryzaczek w kształcie kluczyka o zróżnicowanych strukturach i wypukłych wzorach przynoszący ulgę dla podrażnionych dziąsełek, gdy za niego pociągniemy samochód będzie wibrował. Zabawka wykonana jest z materiałów o różnych strukturach, co dodatkowo stymuluje zmysł dotyku.
Wiek: od 0+
Numer katalogowy: 550-239
Zabawki - Numer handlowy: 77022

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Samochód - zawieszka OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Samochód - zawieszka OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena Samochód - zawieszka OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Samochód - zawieszka OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Samochód - zawieszka OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Samochód - zawieszka OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Samochód - zawieszka OU?
Śliczna, kolorowa zawieszka samochodzik posiada klips, dzięki któremu można ją wszędzie przymocować. Za kierownicą samochodziku z zielonymi szeleszczącymi kółkami siedzi piesek trzymając w łapkach kierownicę.
Zabawki - Numer handlowy: 77022Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator