DigiStage Zestaw scena S88268 OU - Opis produktu

DigiStage Zestaw scena to świecąco-grająca gwiazdroska estrada dla Digi przyjaciół (DigiBirds, DigiChicks, Digi Penguins oraz DigiOwls)! Teraz każdy z nich może poczuć się  jak gwiazda i szaleć na występach scenicznych z mikrofonem. Śpiewamy, ćwierkamy, tańczymy. Możesz teraz oglądać występ 3 przyjaciół Digi, a światełka na scenie będą błyskać w rytm muzyki, Ich cudowny głos zachwyci niejednego Malucha. W komplecia znajduje się unikalny DigiBirds różowo-czarny w gwiazdy, który sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Stwórz koncert z przyjaciółmi Digi na różne głosy! 
W zestawie: gwizdek, scena, unikalny ptaszek, karta kodów piosenek, naklejki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 25x21x13cm. 
Zabawka wymaga 3 baterii AAA/LR03 do sceny oraz 3xAG13/LR44 do ptaszka (załączone baterie testowe, mogą wymagać wymiany).
Numer katalogowy: S88268
Zabawki - Numer handlowy: 55004/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiStage Zestaw scena S88268 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiStage Zestaw scena S88268 OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena DigiStage Zestaw scena S88268 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiStage Zestaw scena S88268 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiStage Zestaw scena S88268 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiStage Zestaw scena S88268 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiStage Zestaw scena S88268 OU?
DigiStage Zestaw scena to świecąco-grająca gwiazdroska estrada dla Digi przyjaciół (DigiBirds, DigiChicks, Digi Penguins oraz DigiOwls)! Teraz każdy z nich może poczuć się jak gwiazda i szaleć na występach scenicznych z mikrofonem. Śpiewamy, ćwierkamy, tańczymy.
Zabawki - Numer handlowy: 55004/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator