Mata słodki świat myszki Minnie 11097 - Opis produktu

Niewiele jest bardziej słodkich mat edukacyjnych od Maty słodki świat Myszki Minnie. Design i kolory przeniosą każdą małą dziewczynkę do czarodziejskiej bajki i przygód z Minnie w różnych odcieniach różu i fioletu z dodatkiem szarości i czerni dla kontrastujących efektów wizualnych. Oglądaj swoje maleństwo w magicznym ogrodzie Myszki Minnie z kwiatami i motylami. Pod kultowymi pluszowymiuszami myszy z intensywnie różową kokardką zabawa na brzuszku będzie wspaniała. Maleństwo będzie uwielbiać swoją różową poduszkę i korzystać z niej często podczas leżenia, a dodatkowo będzie uroczo wyglądać.
W komplecie znajdują się odczepiane zabawki:
- bezpieczne lusterko do samopoznania w kształcie dużego kwiatka oraz 3 małych kwiatuszków, które jest jednocześnie muzyczną zawieszką odtwarzającą ciągłą melodię i zabawne dźwięki lub muzykę może aktywować dziecko,
- stojący łuk w kształcie głowy myszki z kokardką, koralikami do przesuwania oraz obrotową, przeźroczystą kulą z koralikami, która zajmie zabawą dziecko podczas ćwiczeń na brzuszku,
- elastyczny gryzak w kształcie motylka,
- szeleszczący medalion z postacią Minnie,
- Myszka Minne grzechoczącymi z koralikami do przesuwania.
Magiczny ogród Minnie Mouse jest pełen zabawy, ale dzięki mobilnym zabawkom można się nimi bawić w różnych miejscach. Ciekawe zabawki i poduszka zachęcają dziecko do zabawy na brzuszku, a przyjemny czas i stymulację słuchu zapewnią zabawne dźwięki i melodie. Aktywność dziecka na macie wpływa na rozwój motoryczny całego ciała, rozwój mięśni, zwiększa koordynację oko-ręka i ruchy precyzyjne.
Matę można prać w pralce, zgodnie z instrukcją. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 2 baterie 1.5V AA/LR6 (nie załączono)
Wymiary: ok. 81x81x46cm.
Wymiary opakowania:70x52x7,5cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11097
Zabawki - Numer handlowy: 66467

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata słodki świat myszki Minnie 11097?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata słodki świat myszki Minnie 11097 możesz kupić za 249.00 zł. Cena Mata słodki świat myszki Minnie 11097 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 249.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata słodki świat myszki Minnie 11097?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata słodki świat myszki Minnie 11097 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata słodki świat myszki Minnie 11097 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata słodki świat myszki Minnie 11097?
Mata słodki świat Myszki Minnie do urocza przestrzeń do zabawy w różnych odcieniach różu i fioletu z dodatkiem szarości i czerni dla małej dziewczynki. W zestawie znajduje się muzyczna zabawka z bezpiecznym lusterkiem z ustawieniem ciągłej muzyki lub aktywacji przez dziecko.
Zabawki - Numer handlowy: 66467Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator