Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342 - Opis produktu

Pluszowa zawieszka dzwoneczek żyrafa firmy Bright Starts to sympatyczna postać, która wydaje delikatny dźwięk dzwoneczków przy potrząsaniu. Wygodny uchwyt pozwala na zamocowanie zabawki w dowolnym miejscu i zabranie jej ze sobą. Miękka zabawka, miła w dotyku wraz z haftowanymi elementami i sympatyczną buźką będzie stymulować zmysły wzroku i dotyku. Górna część to ukryty w materiale dzwoneczek, którego dźwięk wpłynie na rozwój słuchu. Wygodny zaczep, może służyć również jako gryzak.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Długość całkowita 25cm
Numer katalogowy: 12342

Zabawki - Numer handlowy: 66480/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342 możesz kupić za 23.50 zł. Cena Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka dzwoneczek żyrafa 12342?
Zawieszka dzwoneczek żyrafa to miła pluszowa postać, która wydaje delikatny dźwięk dzwoneczków przy potrząsaniu. Wygodny uchwyt pozwala na umocowanie zabawki w dowolnym miejscu i zabranie jej ze sobą.
Zabawki - Numer handlowy: 66100/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator