Piłeczkowy Benio 42977 - Opis produktu

Piłeczkowy Benio to wesoły samochodzik z piłeczkami. Ten uśmiechnięty kumpel nie tylko jeździ na 4 kółkach popychany rączką, ale także śpiewa w języku polskim i zachęca do wspólnej zabawy rzucając piłeczki. Aby uruchomić piosenkę, naciśnij na czerwony guzik umieszczony na dachu pojazdu. Swobodny ruch kół umożliwia prowadzenie zabawki rączką. Z boku betoniarki znajduje się sprytna dźwignia, gdy przesuniesz ją w przód, klapa silnika się otworzy i Benio wystrzeli piłkę. W komplecie znajdują się 2 dwukolorowe kuleczki.

Funkcje zabawki:
- zabawka śpiewa piosenkę w języku polskim,
- efekty: światło i dźwięk,
- w zestawie 2 piłki,
- z boku dźwignia do rzucania piłeczek,
- świecący przycisk na dachu,
- ćwiczy motorykę i koncentrację,
- zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną,
- od 12 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Zabawka wymaga 2 baterii AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 30x13x18,5cm 
Długość zabawki: ok. 20cm
Numer katalogowy: DD42977
Zabawki - Numer handlowy: 50173

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator