Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573 - Opis produktu

Uroczy gryzak gąsienica w stylowych okularkach to produkt popularnej serii Baby Einstein. Kolorowa postać gąsienicy jest lekka i wygodna do trzymania dla małych rączek. Składa się z miękkiej części napełnionej wodą oraz barwnej postaci, która ukrywa w środku grzechotkę. Unikalny kształt z posiada wiele powierzchni dotykowych, które dziecko może odkrywać. Zabawkę można schłodzić w lodówce, aby dodatkowo ukoić zbolałe dziąsła dziecka. Łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary produktu: ok. 10x11x2cm.
Numer katalogowy: 10573

Zabawki - numer handlowy: 66489

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573 możesz kupić za 26.50 zł. Cena Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzak gąsienica Baby Einstein 10573?
Uroczy gryzak gąsienica w stylowych okularkach to produkt popularnej serii Baby Einstein. Kolorowa postać gąsienicy jest lekka i wygodna do trzymania dla małych rączek. Składa się z miękkiej części napełnionej wodą oraz barwnej postaci, która ukrywa w środku grzechotkę.
Zabawki - Numer handlowy: 66489Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator