Exost Jump - Filp 2 20617 - Opis produktu

Exost Jump - Flip 2 to szybki samochód kaskaderski z napędem ciernym, który nie wymaga baterii. Wystarczy, że energicznie popchniesz samochodzik po podłodze do przodu, a naładujesz moc tego niewielkiego autka. Wyścigówka wystartuje z wielką szybkością i może wykonać różne sztuczki kaskaderskie. Nie niszcz opakowania! Jest ono wielokrotnego użytku i po wyjęciu samochodu stanie się rampą do skakania. Model ma karoserię w stylu miejskim i ekskluzywne, gumowe opony Exost. Jest wytrzymały i trwały. Zabawa tym autem i wykonywanie trików daje małym i dużym wiele pozytywnych emocji.

Cechy produktu:
- szybki samochód kaskaderski napędzany poprzez energiczne poprowadzenie auta po podłodze,
- nie wymaga baterii,
- karoseria w stylu miejskim,
- ekskluzywne koła Exost,
- opakowanie wielokrotnego użytku, bądź eko używaj go jako wyskoczni dla autek.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Firma Silverlit jest liderem w produkcji samochodów RC oraz modeli latających. 30 letnie doświadczenie firmy Silverlit przekłada się na bardzo wysoką jakość oraz niezawodność produktów które produkuje.
Gotowe do użytku i bardzo proste w obsłudze modele firmy Silverlit wykonane są z bardzo wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu możemy się nimi bawić przez maksymalnie długi okres czasu.

Nie wymaga baterii.
Długość autka: ok.8cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Numer katalogowy: S20617
Zabawki - Numer handlowy: 84070/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Exost Jump - Filp 2 20617?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Exost Jump - Filp 2 20617 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Exost Jump - Filp 2 20617 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Exost Jump - Filp 2 20617?
Najniższy koszt przesyłki dla Exost Jump - Filp 2 20617 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Exost Jump - Filp 2 20617 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Exost Jump - Filp 2 20617?
Poprowadź Exost Jump po podłodze, aby go naładować dużą mocą i móc wykonać różne sztuczki kaskaderskie. Bądź eko - nie niszcz opakowania, użyj je wielokrotnie jako rampę do skakania autem.
Zabawki - Numer handlowy: 84070/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator