Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04 - Opis produktu

Gra edukacyjna W świecie zawodów to gra skojarzeniowa. Jakie zawody znacie? Kim chcesz zostać w przyszłości? Zagraj i poznaj różne możliwości. W zestawie znajdziecie przedstawicieli 11 zawodów. Każdemu z nich odpowiadają dwa przedmioty lub obiekty związane z działalnością zawodową. Ramka-baza pomoże prawidłowo ułożyć szereg skojarzeniowy. Jeżeli figurka swobodnie dopasowuje się do pozostałych puzzli to, oznacza to prawidłowo wykonane zadanie.
Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości. Gra ćwiczy logiczne myślenie oraz ułatwia naukę łańcuchów skojarzeniowych związanych z poznawaniem różnych zawodów. Dodatkowo zabawa wspiera rozwój mowy i wzbogaca słownictwo.
W zestawie znajdują się: 
- 33 elementy-puzzle,
- instrukcja. 

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar ramka: 14x13cm
Wielkość opakowania: ok. 17x16x4cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1280-04

Zabawki - Numer handlowy: 90050/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna W świecie zawodów 1280-04?
Gra edukacyjna W świecie zawodów to gra skojarzeniowa. W zestawie znajdziecie przedstawicieli 11 zawodów. Każdemu z nich odpowiadają dwa przedmioty lub obiekty związane z działalnością zawodową. Ramka-baza pomoże prawidłowo ułożyć szereg skojarzeniowy.
Zabawki - Numer handlowy: 90050/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator