Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05 - Opis produktu

Gra edukacyjna Jeżyk w lesie to gra typu sznurowanka. Ten kolczasty przyjaciel mieszka w lesie i zna wiele ciekawostek! Z przyjemnością nauczy malucha orientacji w przestrzeni oraz liczenia do 5. Pomoże także w ćwiczeniu paluszków. Przy pomocy rzepek umocujcie jabłuszka i inne smakołyki do planszy-bazy. A przewlekając sznurek przymocujecie zapasy do figurki jeżyka. Ile jabłuszek niesie na grzbiecie? Policzcie. Zabawa pomaga nauczyć się orientacji w przestrzeni, liczenia od 1 do 5 oraz zapewnia trening paluszków ćwicząc małą motorykę. Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości. 
W zestawie znajdują się: 
- 2 podstawy do gry,
- 5 elementów na rzepach,
- 5 elementów do sznurowania,
- instrukcja. 

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar drzewa: 12x15cm
Wielkość opakowania: ok. 17x16x4cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1280-05

Zabawki - Numer handlowy: 90050/05

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Jeżyk w lesie 1280-05?
Gra edukacyjna Jeżyk w lesie to gra typu sznurowanka. Ma również rzepki do umocowania elementów. Zabawa pomaga nauczyć się orientacji w przestrzeni, liczenia od 1 do 5 oraz zapewnia trening paluszków ćwicząc małą motorykę.
Zabawki - Numer handlowy: 90050/05Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator