Dumi Blocks Stół z klockami DD50402 - Opis produktu

Dumi Blocks stół z klockami to duży i wygodny zestaw do kreatywnej zabawy. Te miękkie i bezpieczne klocki zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych i są przeznaczone dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Dzięki nim maluch wygodnie stworzy dowolne budowle lub konstrukcje rozwijając sprawność manualną i wyobraźnię. Zwiększy swoją samodzielność i koordynacją wzrokowo-ruchową. Wesołe kolory klocków zachęcają do ich łączenia, a ich zróżnicowane kształty inspirują do kreatywnego tworzenia. Dzięki podstawie z kółeczkami, oprócz standardowych budowli, maluch może również zaprojektować swój własny pojazd. W zestawie znajduje się aż 80 elementów, w tym praktyczny stolik, na którym można składać klocki i eksponować gotowe budowle. 
Dumi Blocks to wolność tworzenia, swoboda wyobraźni! 
 
Funkcje produktu:
- bezpieczne dla malucha,
- gładkie,
- miękkie, dla dzieci od 18 miesiąca życia,
- elastyczne,
- kolorowe,
- 80 elementów,
- w komplecie stolik z dwoma pojemnikami na klocki,
- rozwija sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, 
- zabawa klockami zwiększa samodzielność, kreatywność i pobudza wyobraźnię,
- wykonane z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: 36x27,5x10,5cm.
Numer katalogowy: DD50402
Zabawki - Numer handlowy: 50190

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Dumi Blocks Stół z klockami DD50402?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Dumi Blocks Stół z klockami DD50402 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Dumi Blocks Stół z klockami DD50402 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Dumi Blocks Stół z klockami DD50402?
Najniższy koszt przesyłki dla Dumi Blocks Stół z klockami DD50402 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Dumi Blocks Stół z klockami DD50402 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Dumi Blocks Stół z klockami DD50402?
Dumi Blocks stół z klockami to kreatywny zestaw ze stolikiem, pojemnikami i klockami dla dzieci już od 18 miesiąca życia. Klocki są bezpieczne i miękkie, w komplecie znajduje się 80 elementów.
Zabawki - Numer handlowy: 50190Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator